dr n. med. Marcin Pierchała

Ortopeda, Traumatolog

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej z 2002 roku; tuż po stażu podyplomowym podjąłem pracę w Oddziale Ortopedii Wojewódzkiego Szpitala specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, gdzie zdobyłem niezbędną wiedzę i doświadczenie wymagane, by w 2010 roku zdobyć tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Odbyłem wiele szkoleń i staży w renomowanych klinikach w całej Europie, między innymi w Monachium, Oxfordzie, Brukseli, Berlinie, Wiedniu i Rzymie. Moja praktyka w szpitalu w Byt...

Polecam gorąco Pana doktora dobry fachowiec i miły człowiek mi bardzo bardzo pomógł dlatego polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne

Pan Doktor od kilku tygodni skutecznie leczy moją córkę. Prawidłową diagnozę postawił już na pierwszej wizycie, co potwierdził zrobiony później rtg nogi. Dr życzliwy, szczery, uprzejmy i dociekliwy; interesuje się pacjentem i jego problemem. Polecam każdemu w 100%. Wdzięczna pacjentka :)

Korzystałam z porady doktora kilkukrotnie i zawsze z pełnym sukcesem. Dolegliwości ,które nękały mnie od kilku miesięcy ustąpiły, noga sklęsła i wreszcie mogę funkcjonować. Polecam !

Korzystałam z porady doktora kilkukrotnie i zawsze z pełnym sukcesem.
Polecam !

Już na pierwszej wizycie Dr dokładnie zdiagnozował problem. Dostałem bardzo krótki termin zabiegu po którym mój palec wrócił do całkowitej sprawności. Zabieg odbył się planowo, profesjonalnie i bez komplikacji. Polecam każdemu Pana Dr!!!

Polecam, profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Zbagatelizowałam swój problem po upadku na nartach i niestety kolano się odezwało, gdy ćwiczyłam na siłowni. Pan doktor jednak dzięki swojemu doświadczeniu zaradził efektom mojej zaniedbanej kontuzji, dlatego dzięki jego pomocy mogę już śmiało myśleć o białym szaleństwie w kolejnym sezonie. Dziękuje

Witam dziękuje doktorowi za wspaniałą współpracę i za szybką diagnozę co do mojego kręgosłupa życzę samych sukcesów i pozdrawiam. Maciek

Jestem bardzo zadowolony z opieki doktora.Badanie profesjonalne, lekarz dociekliwy zajmuje się żetelnie pacjentem

Lekarz z powołaniem dużą wiedzą , pełen empatii i serdeczności wobec pacjenta. Konkretny rzeczowy nastawiony na niesienie pomocy pacjentowi - wart polecenia dla osób szukających świetnego specjalisty z znajomością nowości medycznych z zakresu ortopedii. Dziękuję.

Lekarz z powołaniem dużą wiedzą , pełen empatii i serdeczności wobec pacjenta.
osób szukających świetnego specjalisty z znajomością nowości medycznych
z zakresu ortopedii.
Dziękuję.

Męczyłem się bardzo długo z zespołem cieśni nadgarstka, ale każdy lekarz u którego byłem twierdził, że nie ma sensu operować. W końcu doktor Pierchała zdecydował, że nie pozostaje nic innego i mnie zoperował. Teraz w końcu przestałem odczuwać ból w ręce i pewnie do końca życia będę mu wdzięczny. Polecam!

Jestem emerytowanym sportowcem, który uprawiał bardzo kontuzjogenną dyscyplinę sportu. Pan Marcin trzy razy musiał otwierać moje kolano. Chodzę, mogę biegać - najlepsza rekomendacja tego, co potrafi dr. Pierchała. Dwa lata temu uległem wypadkowi na torze wyścigowym koło Radomia - zwichnięcie stawu barkowego któregoś tam stopnia. W szpitalu w Radomiu zakwalifikowali mnie do operacji. Wykonałem telefon do Pana Marcina - muszę to zobaczyć, powiedział doktor. Po konsultacji z kolegami decyzja doktora - tego nie będziemy operować. Długa rehabilitacja i dzisiaj z małymi sukcesami gram w tenisa.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.