lek. dent. Marcin Pietrzycki

Chirurg stomatolog

Miałam do usunięcia dwie ósemki chirurgicznie. Nie da się opisać strachu który mi towarzyszył siadając na fotel. Cięcie dziąsła, wiercenie w kości, dłutowanie zęba i szycie. Ale strach ma wielkie oczy, bo co się okazało usunięcie jednego zęba trwało niespełna 10 minut i o dziwo nic nie bolało !! Pan doktor przepisał mi leki przeciwbólowe po których również nic nie czułam. Na drugi dzień gdyby nie mała opuchlizna, zapomniałabym, że miałam tak poważy zabieg. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy mają do usunięcia zęby chirurgicznie.

Polecam Pana doktora wszystkim, którzy mają do usunięcia zęby chirurgicznie.

Miałem dłutowanie zęba zatrzymanego, ósemki u doktora. Przed wizytą myślałem, że spadnę z fotela ze strachu. Albo ucieknę. Ale wizyta przebiegła pomyślnie, doktor wszystko wytłumaczył, więc przestałem się trochę bać.