mgr Marcin Pochojka

Masażysta, Fizjoterapeuta

Marcin pomógł mi dwa razy w dolegliwościach kręgosłupa. Jestem mile zaskoczony skutecznością terapii, gdyż, już po pierwszej wizycie mogłem się wyprostować, a każda kolejna przynosiła znaczącą ulgę aż do całkowitego ustąpienia problemu. Stosując (i to wcale nie z jakąś szaloną regularnością) zalecane ćwiczenia, od ponad pół roku nie pojawiają się żadne oznaki nawrotu dolegliwości. Warto zaznaczyć że Marcin skupia się na "całym pacjencie" a nie tylko na jednej, dochodzącej w danej chwili do głosu dolegliwości, która doprowadziła mnie do jego gabinetu. Dzięki temu już wiem, że regularne bóle kolana (do ...

Dzięki temu już wiem, że regularne bóle kolana (do których w trakcie terapii pleców się nie przyznałem - tak Marcin sam to odkrył!) nie są czymś do czego trzeba się przyzwyczaić - to też można naprawić!
Dziękuję Marcinie!

Wspaniały fizjoterapeuta z fachem w ręku i niesamowitym podejściem do pacjenta. Już po pierwszej wizycie widać, a właściwie czuć różnicę. Ból szybko ustąpił i można dalej normalnie cieszyć się życiem bez dolegliwości bólowych. Do tego cudowny masażysta, który potrafi spowodować, że ciało staje się rozluźnione a człowiek odprężony. Gorąco polecam !!

Fizjoterapeuta, który kompleksowo podchodzi do pacjenta. Nie skupia się tylko na jednym urazie, ale potrafi dostrzec inne problemy zdrowotne i udzielić pomocy. Zna wiele metod leczenia o których z pasją opowiada. Widać, że rehabilitacja jest jego pasją, nie spoczął na laurach - ciągle poszerza swoją wiedzę na licznych kursach, jest na bieżąco w nowinkach medycznych, co potwierdza swoimi certyfikatami, ale co najważniejsze swoją "dobrą ręką".

Po wypadku samochodowym, podczas którego miałem typowe dla tego typu kolizji uszkodzenia odcinka szyjnego, oraz dość poważne odcinka lędźwiowego usłyszałem od ortopedy i chirurga, że mogę już zaprzestać trenowania sportów, z moich pleców nic nie będzie. Dla 22 latka studiującego na AWFie to jak wyrok. Wtedy znajomy polecił mi Marcina. Bardzo szybko naprawił mi to, co miało być nie do naprawienia w lędźwiówce. Po 2 zabiegach mogłem podnieść plecak z podłogi, co wcześniej wiązało się z olbrzymim bólem. Po 5 zabiegach dół był zaleczony, a szyja równie gładko przywrócona do ...

Dla 22 latka studiującego na AWFie to jak wyrok.
Wtedy znajomy polecił mi Marcina.
Bardzo szybko naprawił mi to, co miało być nie do naprawienia w lędźwiówce. Po 2 zabiegach mogłem podnieść plecak z podłogi, co wcześniej wiązało się z olbrzymim bólem. Po 5 zabiegach dół był zaleczony, a szyja równie gładko przywrócona do normy.
Dziś trenuje futbol amerykański, i śmieje się w twarz ortopedom.
Dziękuje Bogu za Marcina, i jego talent. Ten człowiek ma niesamowite czucie palpacyjne. Mogę go ze szczerego serca wszystkim polecić.

Mam duże problemy z kręgosłupem, nadwyrężony wieloma ciężkimi dla niego sportami oraz wypadkiem samochodowym, towarzyszą temu częste silne bóle wywołane napięciem mięśniowym w okolicy odcinka szyjnego oraz lędźwiowo-krzyżowego. Pan Marcin, super profesjonalnie zajmuje się moimi problemami, pozostawiając moje plecy zrelaksowane i rozluźnione. Każda wizyta to przyjemność i bardzo duża ulga. Najważniejsze jest to, że z zabiegu na zabieg z moim kręgosłupem jest lepiej i nie odczuwam już tak dużego dyskomfortu jak wcześniej. Poleciłam już Pana Marcina moim najbliższym znajomy i trzy osoby regularnie korzystają z jego usług. Polecam każdemu, kto ...

Poleciłam już Pana Marcina moim najbliższym znajomy i trzy osoby regularnie korzystają z jego usług. Polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy fizjoterapeuty lub masażysty.

Najwspanialszy terapeuta jakiego spotkałam na swojej drodze! Szczerze polecam!

Najwspanialszy terapeuta jakiego spotkałam na swojej drodze! Szczerze polecam!