dr n. med. Marcin Repetowski

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Zawiodłam się. Nie przyjął do wiadomości o zgłaszanych powikłaniach po zabiegu z botoksem. Niczego nie wyjasnił. Skutki zabiegu odczuwam do dziś, choć botoksu dawno nie ma. Ciągle chodzę po lekarzach, którzy nie wiedzą jak mi pomóc.

Skuteczny, delikatny bardzo miły,zabawny, oaza spokoju na dodatek przystojny.Polecam

NIE polecam. Zgłosiłem się z bólem. Podał błędne diagnozę. Drugiego dnia znalazłem się w szpitalu.

Serdeczne podziękowania dla Pana Marcina Repetowskiego za profesjonalne usługi z zakresu Medycyny Estetycznej ;dziewczyny z Tomaszowa Mazowieckiego

Do PAna doktora trafiłam przez Centrum medycczne Wodna 25 a następnie na mały zabieg do szpitala. Oprócz tego, że to świetny fachowiec to również miły, troskliwy i delikatny lekarz. W trakcie pobytu w szpitalu miałam okazję widzialam że do wszystkich pacjentów odnosi się z szacunkiem, angażuje się w to co robi, dokładnie tłumaczy sytuację i cierpliwie odpowiada na pytania które pewnie za każdym razem są takie same. Taki właśnie powinien być dobry lekarz... A do tego jest bardzo przystojny :-) polecam serdecznie