dr n. med. Marcin Repetowski

Laryngolog, Medycyna estetyczna

3,6

basia_1963

05.09.2016

Zawiodłam się. Nie przyjął do wiadomości o zgłaszanych powikłaniach po zabiegu z botoksem. Niczego nie wyjasnił. Skutki zabiegu odczuwam do dziś, choć botoksu dawno nie ma. Ciągle chodzę po lekarzach, którzy nie wiedzą jak mi pomóc.

05.06.2011

Skuteczny, delikatny bardzo miły,zabawny, oaza spokoju na dodatek przystojny.Polecam

30.05.2011

NIE polecam. Zgłosiłem się z bólem. Podał błędne diagnozę. Drugiego dnia znalazłem się w szpitalu.

23.04.2011

Serdeczne podziękowania dla Pana Marcina Repetowskiego za profesjonalne usługi z zakresu Medycyny Estetycznej ;dziewczyny z Tomaszowa Mazowieckiego

mailo marcinrepetowski

12.02.2011

Do PAna doktora trafiłam przez Centrum medycczne Wodna 25 a następnie na mały zabieg do szpitala. Oprócz tego, że to świetny fachowiec to również miły, troskliwy i delikatny lekarz. W trakcie pobytu w szpitalu miałam okazję widzialam że do wszystkich pacjentów odnosi się z szacunkiem, angażuje się w to co robi, dokładnie tłumaczy sytuację i cierpliwie odpowiada na pytania które pewnie za każdym razem są takie same. Taki właśnie powinien być dobry lekarz... A do tego jest bardzo przystojny :-) polecam serdecznie

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Łódź"?

DERMED
Piotrkowska 48