Marcin Rudnik

Dermatolog

Kompetencja, wiedza, spokój , delikatność, rzeczowość, profesjonalizm, komunikatywność, otwartość i nastawienie na pacjenta czego można chcieć więcej od lekarza.

Wszystko super fajny miły ale w jaki sposób się umówić na wizytę jedyny telefon dostępny nie odpowiada to jak przez telegazetę !!!!!!!!!?????słyszałem że się jedzie i czeka ,pędzlowaliśmy 60km a tu kartka przyklejona na drzwiach nie czynne ????????? A kiedy czynne

pan doktor, zdecydowanie warty polecenia. poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. rzeczowo objaśnił chorobę oraz leczenie. jest miły, wzbudza zaufanie. zdecydowanie polecam.

Od dziecka borykałam się z bolącymi wypryskami na brodzie.Jedna wizyta wystarczyła aby mój problem zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Już po pierwszej aplikacji maściami bolesność ustała, a teraz moja broda wygląda zdrowo i ładnie.Szczerze polecam

Jestem zachwycona, ponieważ minęło już sporo czasu od zabiegu a moja skóra jest nadal jedwabiście gładka!A po usunięciu znamienia nie ma żadnej blizny,zero śladu!Pozwolę sobie jeszcze dodać, że pan doktor jest bardzo przystojnym mężczyzną;Szczerze polecam.

Świetny lekarz! Sympatyczny, wzbudza zaufanie i zdecydowanie wie co robi. Zabieg przeprowadził mi szybko i bezboleśnie a blizna jest niemal niezauważalna :) Żeby tego było mało - szalenie przystojny :)

Dr. Marcin wyczerpująco wyjaśnił mi ,że ta zmiana na plecach to nowotwór złośliwy. Po paru tygodniach pan doktor sam w szpitalu przeprowadził zabieg usunięcia tego nowotworu. Od początku do końca bardzo o mnie dbał jako o pacjenta. Bardzo mi pomógł. Szczerze polecam.

Super lekarz !!!!!!!!!!!!Rzeczowy, kompetentny , cierpliwy i do tego szalenie mily i skromny .

Pierwszy raz w życiu lekarz poświecił mi tyle czasu! Znakomity specjalista, pełen profesjonalizm, spokój i ludzkie podejście do pacjenta. Krótko mówiąc Lekarz-Anioł!!! A jakby tego było mało, to w dodatku bardzo przystojny ;)Szczerze polecam!

super lekarz,niewziął nic bo tylko wysłał na badania ipotem nam przyjsc do niego z wynikami. fajny konkretny , bardzo miły