Marcin Szkolnicki

51,11040217,025519603553538
gabinet@mkmedica.pl

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
18 opinii

Po każdej wizycie u pana Marcina czuję ulgę, on naprawdę pomaga. Czasem od razu, częściej po kilku-kilkunastu dniach, ale zawsze jest efekt. Duża wiedza i skuteczność.

Ja też nie jestem zadowolony z Pana Marcina. Po pierwsze wciąż zmieniał terminy spotkań. Po drugie wbrew zaleceniom lekarza Pan Marcin stosował nieadekwatne metody. Pan Marcin twierdził, że zna się lepiej niż lekarz. Skończyło się to dodatkowym cierpieniem, pieniędzmi wydanymi na normalną rehabilitację u doświadczonych rehabilitantów, którzy też nie mają najlepszej opinii o Panu Marcinie. W tym wszystkim więcej autopromocji niż rzetelnej, fachowej wiedzy.

Nie wiem co za goście wypisują negatywne opinie. Młody ambitny, kompetentny, spokojny człowiek, posiadający dużą wiedzę i ciągle ją pogłębiający. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta.

Moja noga była leczona przez 9 miesięcy przez ortopedę i neurologa. Nie mogłam chodzić, utykałam z bólu. Zrobiłam wszystkie możliwe badania. Neurolog dał mi w końcu skierowanie na operację kręgosłupa lędźwiowego mimo, że nie było żadnych ucisków na rdzeń kręgowy. Trafiłam do Pana Marcina i po dwóch wizytach wszystkie dolegliwości ustąpiły. Minęło już 1,5 roku - noga nie boli i mogę szybko maszerować ( tak jak lubię ).

Witam. Z pewnością polecam Pana Marcina, z wielu względów,: po pierwsze jest bardzo kompetentny, konkretny wie co robi i potrafi to normalnie wytłumaczyć. Posiada dużą wiedzę i duże umiejętności dziedzinie osteopatii. Do tego jest bardzo miły. Wizyta u Pana Marcina to duża przyjemnośc, zero stresu a tydzień po wizycie zero bólu. Gorąco polecam:)))

Z poniższą opinią kompletnie się nie zgadzam!! Pan Marcin jest profesjonalistą!! Ma niesamowitą wiedzę i umiejętności. Wyleczył mnie z dolegliwości, które towarzyszyły mi od kilku lat. Dodatkowym jego atutem jest to, iż cały czas się doszkala jeżdżąc na różne kursy, konferencje, spotkania branżowe. Jest bardzo sympatyczną i uśmiechniętą osobą, o bardzo wysokich kompetencjach. Pana Marcina POLECĘ wszystkim!!

potwierdzam i absolutnie przyłączam się do poprzedniego komentarza - komuś się trochę poprzewracało w głowie; pewność siebie granicząca ze śmiesznością, kompletny brak szacunku dla czasu pacjenta - wizyta była przekładana kilkukrotnie, ostatecznie się odbyła ale z wielkiej łaski i z poślizgiem prawie godzinnym; facet traktuje siebie jak Boga - nigdy więcej!!!

Przepraszam za szczerość ale ten Pan nic z poniższych opinii u mnie nie wzbudził, poza tym jego diagnoza była tak ogólna i mało wnosząca do "historii" choroby, coś co miało wpływ na moje dolegliwości przez 20 lat Pan Marcin stwierdził, że naprawi w dwie wizyty ... z taką "pewnością" siebie, która była jak dla mnie zbyt podejrzliwa, poza tym bardzo niemile i pewnie się odzywał podczas całej wizyty ... i tyle. Jest to jedna opinia, subiektywna, jednak mam wewnętrzny obowiązek ją Państwu przedstawić. Może ten Pan miał "słabszy" dzień ...

super to najlepszy terapeuta we Wrocławiu.Naprawdę polecam.Pozdrawiam i dziękuję, Piotr.

Pełen profesjonalizm. Jest to człowiek, który podchodzi do pacjenta w sposób naturalny. Wizyta przebiega w miłej, spokojnej atmosferze. Czasami przydaje się ktoś, kto pomoże usunąć "klapki" z oczu. Dziękuje. Pozdrawiam serdecznie. N.B.

Zajebsty koleś nastawił staw biodrowy mojego psiaka ,pies biega bez operacji a on powiedział że nie ma cennika na psy i się uśmiechnoł

w moim przypadku cudotworca. zapomnialem o bolu kregoslupa.dotychczas leczylem sie u roznego rodzaju ortopedow i kreglarzy a bol pozostawal.polecilem wizyty do pana m.szkolnickiego znajomym i rodzinie rewelacja,wszyscy zaluja ze tak pozno sie dowiwdzieli o tym wspanialym lekarzu.tak trzymaj panie marcinie.o l e k.

Proszę tak trzymać i starać się nie podnosić stawki.

Panie Marcinie, dziękuję za pomoc, o bólu zapomniałam! życzę powodzenia w dalszym kształceniu!

Wspaniały lekarz!!! Polecam każdemu kto nie radzi sobie z bólami nerwowymi.

Postawił mnie na nogi (dosłownie) po wypadku samochodowym. Kompetnetny, z pasją, budzący zaufanie i sympatyczny. polecam

Zdecydowanie polecam.Bóle migrenowe znikają bez śladu już po paru wizytach.

Panie Marcinie, dzięki Panu moje kolano działa bez bólu!dziękuję, zwłaszcza że miałam się szykować na jego operację! polecam wszystkim :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny