lekarz Marcin Tusiński

Witam serdecznie Wszystkich na forum mam bardzo bardzo wielką prośbę czy ma może ktoś jakieś namiary (nr. telefonu) na Pana doktora. Chodzi o stopę cukrzycową mojego taty. Za pomoc z góry dziękuję

Mój syn kilkukrotnie korzystał z porady Pana doktora, zawsze fachowa, rzeczowa i trafna diagnoza. Dodatkowo lekarz podszedł po ludzku do pacjenta, ze zrozumieniem i życzliwością. Polecam konsultacje u Pana doktora.

Pan doktor to wspaniały lekarz i dobry człowiek. Posiada ogromną wiedzę i mądrość jak tej wiedzy używać. Pasjonat swojej pracy.Pomaga w najpoważniejszych sytuacjach, gdy inni lekarze mówią: " tylko amputacja". Z troskliwością sam opatrywał poważne rany na nodze mojego Taty. Zawsze życzliwy i serdeczny. Dzięki niemu mój Tato ma.zdrową piękną nogę za co z serca doktorowi dziękuję. Chcę również wytlumaczyc pewną kwestię i zamknąć buzię osobom oburzonym kilkugodzinnym czekaniem na wizytę.Drodzy ..Pan doktor sam opatruje rany chorym , nie jest w stanie przewidzieć ile czasu poświęci pacjentowi bo.przeciez każdy przyjezdza ...

Chcę również wytlumaczyc pewną kwestię i zamknąć buzię osobom oburzonym kilkugodzinnym czekaniem na wizytę.Drodzy ..Pan doktor sam opatruje rany chorym , nie jest w stanie przewidzieć ile czasu poświęci pacjentowi bo.przeciez każdy przyjezdza do niego z innym problemem.Ja z Tatą czasem czekalam i kilka godzin na poczekalni, ale gdyby trzebabylo to siedzielibysmy i do rana.
Wykażmy zrozumienie, a jeśli ktoś nastawia się na szybkie załatwienie wizyty " na godzinę" to niech odrazu zrezygnuje.
Życzę Panu doktorowi dobra i zdrowia i jeszcze raz dziękuję.

Świetny specjalista nie tylko w dziedzinie leczenia ciężko gorących się ran. Lekarz o bardzo dużym doświadczeniu i wiedzy. Dzięki trafnej diagnozie udało się wykryć początkowe stadium groźnego nowotworu. Za każdym razem gdy potrzebuję wsparcia wykazuje się empatią, służy dobrą radą i pomocą. Prawdziwy lekarz z powołaniem. Dziękuję za wszystko.

Pasjonat swojej pracy, "Messi" wsrod chirurgow, lekarz o bardzo duzym doswiadczeniu i wiedzy. A to ze sie czeka...no coz...mnie tez to wkurza, ale nalezy wziasc pod uwage, ze jest to spowodowane tym ze czasami pewne zabiegi sie przedluzaja, a pan doktor czasami zostaje sam. Mnie pomogl, takze moge sie wypowiadac tylko pozytywnie.

Nie polecam, brak szacunku do pacjenta i chamskie zachowanie. Wymagający i ma straszne zasady - pacjent musi dostosować do jego zasady, "Jeśli Pani/u nie spodoba, proszę znaleźć innego lekarza" - jakby szantaż. Brak uprzejmości ze strony lekarza, dość długie czekanie w jego prywatnej klinice. Umówiliśmy na wyznaczoną godzinę, a trzeba czekać 3h w poczekalni [nawet nie mówił "przepraszam"] i dodatkowo 1-2h czekania w trakcie zmiany opatrunku. Nie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Poszedłem do innego lekarza wraz z innymi zespołami specjalistów różnych dziedzin, wyleczyli moją ranę.

Nie polecam,brak szacunku do pacjenta,wizyta z opóźnieniem 2h,nie da się podjąć konwersacji ponieważ lekarz powtarza jak mantrę "Teraz ja mówię ". Osobę starszą ośmiesza na oczach żony. Jeśli komuś nie przeszkadza brak kultury i taktu może się leczyć u tego Pana.Rana pacjenta nie została nawet odkazona, lekarz przykleil na niej plasterek i zainkasowal kwotę. Nigdy więcej takich wizyt.

Nie polecam . Brak szacunku dla pacjenta . Umawiam na wizytę na konkretną godzinę i każe czekać 3 godz. Może i ma wiedzę tego nie wiem. Brak szacunku to delikatne określenie. Panie doktorze to jest kpina z ludzi .

Panie doktorze to jest kpina z ludzi .

Najlepszy lekarz pod słońcem,rzeczowy konkretny, jego wiedza jest niesamowita. Uratował tacie nogi dwie,włożył tyle trudu i pracy za co jestem wdzięczna ogromnie. Bardzo miły uprzejmy,zawsze służy pomocą. CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU,NIGDY nie odmówi pomocy. Lekarz z powołania do pacjentów. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazała pomoc Doktorowi Tusińskiemu jak i również całej załodze tam pracującej w szpitalu św.róży.Dziękuję Doktorze z całego serca

Dołączam się do jak najbardziej pozytywnych opinii. W jednym z poprzednich wpisów ktoś napisał "Doktor robi kawał dobrej roboty". I to jest najlepsze podsumowanie. Jeździłem z ojcem przez długi czas od szpitala do szpitala, od profesora do profesora. Wszędzie kończyło się na stwierdzeniu że noga jest do amputacji bo kości w niej się łamią z powodu cukrzycy. Nie będę opisywał szczegółów ale pierwsza wizyta to było tak jak by nam ktoś przetarł brudne okulary, otrzeźwił i pokazał na czym tak naprawdę polegają problem z cukrzycą i czemu stopa dosłownie rozsypuje się od środka i jak temu zaradzić. Finalnie noga jest na miejscu. Tata chodzi ale łatwo nie było!
Kawał dobrej roboty. Jeśli chodzi o stopę cukrzycową numer 1 w Polsce! Dziękuje!