dr n. med. Marcin Ulasiński

Chirurg dziecięcy

Nie polecam pana doktora, podejście do dziecka i sposób wypowiedzi poniżej poziomu. Nie powinien przyjmować dzieci z powodu braku podejścia do nich. Jak taki lekarz może byc dopuszczony do przyjmowania dzieci tym bardziej przestaszonych na SOR

Ten czlowiek nie powinien przyjmować chorych, przestraszonych dzieci i ich rodziców na SOR. Sposób w jaki Pan doktor odzywałnsię do mojego dziecka jak i do mnie jest niedpuszczalny. Nie polecam, choć ponoć rzadko bywa na Sor w Gdańsku.

Wizyta na SOR z dzieckiem. Zachowanie na poziomie -5. Ocena człowieka z góry, potraktowanie po chamsku, wyliczając wizyty w szpitalu. Zarzucanie wręcz powiedziałabym nieprawidłowego traktowania dziecka i między wierszami można było przeczytać chyba używanie przemocy. Chyba dyżury na SOR dziecięcym nie są wskazane dla Pana Doktora. Wydawać by się mogło że to ludzie z klasą i powołaniem. Jeżeli lekarz pierwszego kontaktu z urazem kieruje dziecko na SOR to też tam człowiek się udaje. Nie polecam .. bynajmniej na fundusz

Z całym sercem polecam!!! Nasz synek urodził się z wrodzonym kręczem szyi, oczywiście zaczęliśmy od intensywnej rehabilitacji, natomiast nie przynosiła ona pożądanych efektów. Trafiliśmy do Pana dr na konsultację, gdzie przyjął nas podczas dyżuru i nie wziął za to ani złotówki. Jako jedyny już po badaniu palpacyjnym stwierdził że synek kwalifikuje się do zabiegu i to jak najszybciej, gdzie wszyscy powtarzali nam jak mantre, że tego się nie operuje, a jedynie rehabilituje. Po zdobyciu skierowania wyznaczono nam termin zabiegu wyciągu 4 dni! Wszystko na NFZ. Dzięki temu zaoszczedzilismy naszemu dziecku poważnych problemów. Lekarz z powołania.

Pan doktor przeprowadził operację mojej córeczki, która urodziła się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Ola jest zdrowa, rozwija się prawidłowo. Biega, skacze, jest szczęśliwa. Dziękuję Jemu z całego serca, niech Mu Bóg wynagrodzi.

Bardzo dobry lekarz chirurgii dzieciecej. Moja dwuletnia córeczka ma problemy z łokciem. Dr już dwukrotnie nastawiał łokieć. Bardzo wnikliwy i szczegółowy. Przy drugim razie, dr Szczygieł stwierdził ruchomość stawu i zalecił temblak! To nic ze dziecko przez 34 doby nie ruszało bolącą przy każdym ruchu ręką. Dr Ulasiński w 5 sekund nastawił łokieć, dodatkowo w ekspresowym tempie zlecił USG i konsultację. Bardzo rzeczowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana dr. Chirurg z powołania.