dr n. med. Marcin Woźniewicz

Jak dla mnie lekarz super! Prowadził moja ciaze i porod byl w szpitalu w ktorym pracuje doktor i jestem zadowolona z opieki lekarza i personelu. Polecam

Z panem doktorem spotkałam się raz w życiu i nie wspominam tej wizyty najlepiej. Trafiłam do niego będąc w ciąży z poronieniem zagrażającym. Fakt, że przyjął mnie szybko,delikatnie zbadał, zrobił usg, ale po tym usłyszałam, że na 50% stracę dziecko ( z zapytaniem czy w ogóle chcę je mieć, bo jak nieplanowane, to można zlikwidować), dał mi leki, które w jego opinii i tak nie zadziałają, ale nie zaszkodzą, nie muszę się oszczędzać i leżeć, bo jak ma "polecieć" to i tak "poleci", a w podsumowaniu dodał, że prawdopodobnie dziecko może mieć wadę genetyczną i dlatego następuje poronienie.Rozpłakałam się, bo bardzo pragnęłam tego dziecka i nie mogłam pojąć jak mógł mnie tak potraktować, nie dając żadnej nadziei. Na koniec podsunął ankietę do wypełnienia na temat mojego stanu zdrowia...., zapłaciłam 200 zł.Dodam, że donosiłam ciąże, leżałam, brałam leki i walczyłam o każdy kolejny tydzień. Dziecko jest zdrowe. Ciąże prowadził inny lekarz. Tego pana nie polecam.

Kompletny brak zainteresowania Pacjetka po poronieniu..Nawet lek na zatrzymanie laktacji nie został zapisany przy wypisie (prosty ginekolog bez tytułów był zdumiony takią bezdusznościa) Horror !!!!i brak empatii To nie powinien być ginekolog połoznik!!!!!

Przebywałam w szpitalu gdzie pracuje dr.Woźniewicz i pierwszy raz spotkałam tak kompetentnego uprzejmego i świetnie podchodzącego lekarza. Zajmował się mną niesamowicie dobrze, jestem i byłam bardzo zadowolona z tego lekarza. Na tak wiele pobytów w różnych szpitalach dopiero w tym przypadku byłam w pełni poinformowana i wreszcie odpowiednio leczona właśnie przez tego lekarza. Jestem mu ogromnie wdzięczna!!!!!!

Chodziłam do dr Woźniewicza będąc w ciąży.Ogólnie jestem zadowolona,na każdej wizycie wyczerpująco udzielał informacji o stanie zdrowia dziecka oraz rozwiewał moje wątpliwości. Pacjentka podczas badania USG ma swój własny monitor do podglądu sytuacji więc na bieżąco może zadawać pytania na temat tego co widzi.Wizyty nie odbywały się w pośpiechu mimo iż kolejki do doktora są długie. Średni czas oczekiwania na wizytę to ok.1 tygodnia choć zdarzają się i krótsze i dłuższe. koszt wizyty z USG to 200zł (stan na 2011 rok). Polecam.