Marcin Zając

Chirurg ogólny

Krystyna

17.04.2016

Jestem pacjentką P.dr.M.Zająca-jest bardzo dobrym lekarzem,ma indywidualne podejście do pacjenta. Miły sympatyczny,serdeczny,troskliwy podczas wizyt w poradni jak również przed operacją i po operacji.Oby tak dalej Panie doktorze.

katarzyna

14.02.2015

cierpliwe i przesympatyczne podejscie do pacjenta.....rzeczowy ...kompetentny fachowiec....oddany cala dusza swojej pracy....polecam goraco...i jestem wdzieczna za zainteresowanie moim przypadkiem

Pacjentka

24.05.2014

Jestem pacjentką p. dr. Marcina Zająca i mam jak najlepsze zdanie o Jego podejściu do pacjenta, kompetencjach, wyborze metody leczenia operacyjnego, trosce o pacjenta (w czasie mojego pobytu w szpitalu przyjeżdżał kilkakrotnie po godzinach pracy, aby sprawdzić jaki jest mój stan po operacji). Jego sposób prowadzenia rozmowy, młodzieńczy entuzjazm i swoiste poczucie humoru pomogły mi traktować moją poważną operację z dystansem i bez lęku.

Łukasz

05.03.2014

gbur i prostak, brak kultury osobistej pana zająca aż bije po oczach, po wczorajszej wizycie odradzam wszystkim, chętnie o tym opowiem, powyżej jest na mnie namiar

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Lublin"?

Piotr Piwowarek

Chirurg ogólny