Marek Bieniecki

Wizyta przebiegła w bardzo niemiłej atmosferze. Doktor nie odpowiadał na moje pytania dotyczące kolana. Ponad to doktor w bardzo niekulturalny i opryskliwy sposób odnosił się do mnie przez całą wizytę. Nie została postawiona diagnoza, nie powiedziano mi co robić dalej, doktor nie przepisał żadnych leków oraz nie poinformował, co robić, aby złagodzić ból oraz duży obrzęk. Zdecydowanie NIE POLECAAM!

Jestem rok po rekonstrukcji ACL u dr Bienieckiego. Kolno jest stabilne, jestem zadowolony. Jeśli chodzi o rehabilitację to od początku było mówione o tym ze są to wizyty żeby się nauczyć ćwiczeń, a nie żeby ćwiczyć, bo ćwiczyć miałem codziennie w domu. Rozmawiałem z doktorem czy nie można by mieć rehabilitacji codziennie. Okazuje się że NFZ nie płaci nic! za rehabilitację dla Poradni Ortopedycznej i to że tam pracują rehabilitanci to tylko jest dobra wola kierownika i chęć zeby ta usługa była pełna. Wolę taki układ niz jak w szpitalu. Mój kolega miał rekonstrukcję acl w Szpitalu i dostał skierowanie do Poradni rehabilitacyjnej, a jak do niej poszedł okazał się ze termin jest za 3 miesiące. Wszysy mają wszystko głęboko. To jest dopiero paranoja. Ortopedę ze szpitala to też nie interesowało, że taki jest termin rehabilitacji, rozłożył ręce i tyle, radz sobie. Ja jestem zadowolony z rekonstrukcji u Bienieckiego, polecam.

Jeden z najlepszych lekarzy ortopedów, profesjonalnie podchodzący do pacjenta i jego problemów. W rzetelny sposób przedstawił cały tok leczenia, nie zatajając niczego. W efekcie leczenia operacyjnego - bo i takie było potrzebne przy zerwanych więzadłach stawu kolanowego - kolano jest całkowicie zdrowe. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

lekarz jest ok, zna się na rzeczy lecz komunikatywność na poziomie niskim. Zbyt mało czasu na pacjęta. Nie przyjmuję o umówionej godzinie. Personel obsługi beznadziejny, przedmiotowo traktujący pacjęta.

Jedyny który zbadał i zalecił to co ma pomóc , rzeczowy bardzo dokładny.

Jedyny który zbadał i zalecił to co ma pomóc , rzeczowy bardzo dokładny.

Ja byłem na wizycie i kosztowała mnie 100 złotych, więc coś ta Pani tu kręci. Jestem bardzo zadowolony. Doktor zapisał mnie do zabiegu na NFZ i nie będę czekał rok jak w szpitalu tylko 2 miesiące. Dodatkowo dostałem zalecenia, które już mi bardzo pomogły. Polecam!

Ja byłem na wizycie i kosztowała mnie 100 złotych, więc coś ta Pani tu kręci.

Zdecydowanie polecam, nie mogłem stanąć na nogę a po zabiegu mogę na miej tańczyć. Pełen profesjonalizm.

Czy ten lekarz przyjmuje państwowo czy tylko prywatnie?? jesli prywatnie to ile kosztuje taka wizyta u niego??

Lekarz jakich mało w naszym kraju. Nie zawsze jest miły ale miałam dwie artroskopie u niego (oba kolana). Od tego czasu nie mam problemów z kolanami. A minęło już sześć lat. Pozdrawiam wszystkich i polecam gorąco tego lekarza:)

Pozdrawiam wszystkich i polecam gorąco tego lekarza:)

Świetny specjalista. Po kilku latach bólu zrobił mi porządek z kolanem. A podczas artroskopii i tuż po niej super obsługa