dr Marek Bilar

Lekarz z cudownym, empatycznym podejściem do pacjenta. Prowadził moją ciążę wiele lat temu i byłam bardzo zadowolona. Po latach wróciłam i jak zwykle pozytywne wrażenia. Wizyta bardzo szczegółowa i temat który mnie dotyczył omówiony wyczerpująco. Na pewno wrócę do niego z moimi córkami i polecam kobietom które szukają profesjonalnego specjalisty.

Polecam!!! Bardzo przyjemne, bezstresowe wizyty, kompetentna obsługa: poświęca dużo czasu na wywiad,usg, dobrze tłumaczy i zachęca do zadawania pytań. Takiego kontaktu lekarz-pacjent życzę wszystkim!

Badania prenatalne - na szybko, zdaje się chaotycznie. Tłumaczenie - szybko się irytuje, chce szybko "odwalić" swoją robote. Nie polecam.

Badania prenatalne - na szybko, zdaje się chaotycznie.
Tłumaczenie - szybko się irytuje, chce szybko "odwalić" swoją robote.
Nie polecam.

Godny polecenia! Kompetentny oraz miły, w każdej chwili mogłam do niego zadzwonić. Opiekunczy przy porodzie - po również

Do dr Bilara poszłam jakiś czas temu na wizytę prywatną. Cóż mogę o Nim napisać, jest lekarzem naprawdę niezwykłym-100% uwagi poświęca kobiecie, wszystko dokładnie opisuje, pokazuje, tłumaczy, bardzo dużo dodaje od siebie, nie przyjmuje z zegarkiem w ręku (moja pierwsza wizyta trwała ponad godzinę), przeprowadzony wywiad bardzo dokładnie, badanie bez nerwów i stresu a jak coś zaboli to przeprasza. No i ten uśmiech, powalający.Za 2 miesiące mam mieć wykonaną laparoskopię przez dr i mam nadzieję,że się nie zawiodę.

Dr Bilar operował mnie w lutym 2012 na oddziale ginekologii w Zdrojach. Miałam laparoskopię z powodu torbieli jajnika, sprawdzenie pod kątem endometriozy,sprawdzenie droności jajowodów, coż.. długo nie mogłam zajść w ciążę. Dziś jestem w siódmym tygodniu :) Świetny facet, profesjonalista, bardzo cierpliwy i miły lekarz. Dodam tylko, że poznałam go tuż przed operacją, więc nie byłam jakąś tzw. "zaprzyjaźnioną czy z polecenia". Dziś chcę, żeby prowadził moją ciążę. Polecam tego doktora.

Świetny facet, profesjonalista, bardzo cierpliwy i miły lekarz.
Dziś chcę, żeby prowadził moją ciążę.
Polecam tego doktora.