dr hab. n. med. Marek Bolanowski

Endokrynolog, Internista

Uczęszczam do doktora Bolanowskiego już od kilkunastu lat,i przez zdecydowaną większość czasu opieka jest bez zarzutu. Wyrobiłem sobie u tego Pana mnóstwo zaufania, i nigdy nie myślałem nad zmianą lekarza. W pełni polecam.

Pani opinia mnie zdumiewa, niczego takiego nie doznałam od pierwszej do ostatniej wizyty. Jestem zadowolona.

Po przeczytaniu opinii innych pacjentów nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać. Byłam wczoraj pierwszy raz u tego typu specjalisty i jestem miło zaskoczona. Pan Doktor był kompetentny, konkretny i do tego sympatyczny.

Wybrałam tego lekarza ze względu na tytuł naukowy licząc na doświadczenie i wiedzę. Na wizytę zabrałam wszystkie niezbędne wyniki łącznie z USG tarczycy. Niestety, wizyta była krótka i zostałam potraktowana lekceważąco. Pan profesor w zasadzie nawet nie spojrzał na mnie, nie wspominając o wywiadzie lekarskim, czy po prostu badaniu. Konkluzja: stracone pieniądze i czas. Odradzam, ale do kogo się udać? Ręce opadają...

Konkluzja: stracone pieniądze i czas. Odradzam, ale do kogo się udać?
Ręce opadają...

Leczę się już prawie półtora roku pod kierownictwem profesora i uważam, że jest bardzo rzetelnym specjalistą. Nie oczekuję od lekarza godzinnej pogawędki o tym, jak się czuje kiedy pada a jak kiedy świeci słońce. Uważam, że podchodzi bardzo uprzejmie do osoby, którą ma leczyć, jest konkretny i bardzo stanowczy jeśli chodzi o leczenie. Bardzo cieszę się, że do niego trafiłam, naprawił w moim przypadku błędy poprzednich lekarzy, którzy doprowadzili swoimi zaniedbaniami do strasznego stanu. Do profesora trafiłam z polecenia, uważam, że jest wart każdego pozytywnego słowa na swój temat. Są ...

Są osoby, które wymagają godzinnej opowieści, żeby lekarz był milutki i rozlazły, ale żeby dobrze leczył. Endokrynolog to nie psychiatra. Specjalista ma być konkretny i podchodzić do ludzi indywidualnie, uważam, że profesor Bolanowski taki jest.

Nie wzbudził zaufania wręcz odwrotnie ,człowiek przychodzi przerażony wychodząc czuje się jeszcze gorzej okropnośc..

Widać, że Pan Profesor zna się na swojej dziedzinie, bo jest pewny siebie i konkretny, co wzbudza zaufanie. Jest również bardzo uprzejmy. Niestety moim zdaniem zbyt mało czasu poświęca pacjentowi - moja wizyty trwała maksymalnie 4 - 5 min. Właściwie wszystkie moje pytania pozostały bez odpowiedzi - wiem tylko, że mam się nie martwić. Nie tego oczekiwałam. Lekarz jest jednak uprzejmy

W moim przypadku leczy konkretnie i bezpiecznie.Bardzo polecam.

W moim przypadku leczy konkretnie i bezpiecznie.Bardzo polecam.

Lekarz uprzejmy,konkretny.Wizyta krótka, ale skoro wybieram się do spejalisty to wymagam kompetentnej osoby i wcale nie muszę tam siedzieć pół godziny,dobrze przeprowadzony wywiad,obejrzenie wyników,diagnoza postawiona,recepta wypisana i zostało czekać na dobre efekty kuracji (-:

Czytam o tych lekarzach i nie wiem skad tak ich chwalicie. Czy lekarza mozna nazwac ze jest jak to pisza na forum ''ludzki i do czlowieka'' jesli poswieca 15 min komus kto przejechal cala Polske i bierze jeszcze za to pieniadze( wizyta prywatna) i po obejrzeniu pobierznie ost. wyniku a nie calej dokumetacji stwierdza ze w sumie to wyniki sobie a mikrogruczolak sobie. Ciekawa jestem jakby to oni byli chorzy i szukali po calej Polsce pomocy. Odradzam zdecydowanie tego lekarza, jak najdalej.