lekarz Marek Borkiewicz

Lekarz bardzo mily uprzejmy inteligentny fachowe podejście do pacjeta dobrze tłumaczy godny polecenia po zabiegu odwiedzal mnie w pokoju pare razy dopytywal się o samopoczucie,klinika super pielęgniarki mile sympatyczne uprzejme pozdrawiam was kobitki.Dziekuje Panie doktorze za kawal dobrej roboty pozdrawiam Dorota

Bardzo dobry chirurg, polecam wszystkim tego profesjonalnego, perfekcyjnego lekarza. Jest jedynym, który dzięki swoim wysokim kompetencjom i zaangażowaniu chciał, i potrafił wyleczyc mnie z bardzo poważnej choroby.

Chciałbym polecić Pana doktora każdemu kto chciałby się na prawdę dowiedzieć na co się choruję, Po raz pierwszy spotkałem się z tak fachowym lekarzem. Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojej wizyty wytłumaczył mi wszystko co mi dolega. Nie naciągał na jakieś drogie zabiegi tylko zasugerował na początku standardowe leczeni. Chciałbym żeby każdy lekarz tak właśnie traktował swoich pacjentów. POLECAM!!!

Czas trwania wizyty ok 6minut. Bardzo konkretnie, wszystko szybko, że jak nie ma się przed wizytą ułożonych w głowie pytań to nie zdąży się ich zadań. Nie zostałam poinformowana, o komplikacjach możliwych, a także ewentualnościach co jeśli zabieg się nie uda. Lekarz wie co robi, ale nie poświęca pacjentowi odpowiednio wystarczająco czasu. Klinika, pielęgniarki bardzo przyjazne.