lekarz Marek Branicki

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia, dobro, bezpieczeństwo i komfort kobiet zawsze na pierwszym miejscu. Polecam.

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Markowi Branickiemu za poprowadzenie mojej ciąży. Wspaniały specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym ze świetnym podejściem do pacjentek. Bezpośrednie podejście znacznie ułatwiało przebieg wizyty, chociaż osobom bez dystansu do siebie mogłoby to przeszkadzać. Doceniam również możliwość bezpośredniego kontaktu. Prawdziwy lekarz z powołaniem. Wspaniały specjalista i dobry człowiek. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Doktora Marka Branickiego z pierwszą ciążą. Pięknie dziękuję!

Doceniam również możliwość bezpośredniego kontaktu.

Prawdziwy lekarz z powołaniem. Wspaniały specjalista i dobry człowiek.
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Doktora Marka Branickiego z pierwszą ciążą.  Pięknie dziękuję!

Miałam nieprzyjemność poznać tego lekarza w prywatnej klinice w Gdańsku podczas przyjęcia do porodu. Pan zwracał się do mnie na ty, badanie było nieprzyjemne i bolesne. Najpierw zaczął straszyć cesarka. Po czym położył mnie na oddział na prawie całą dobę ze skorczami co 4 min podając tylko jakiś lek przeciwbólowy Który oczywiście nic nie dał i sugerując że to jeszcze potrwa, pod opieką położnej. Wyśmiał rodzenie w wannie ( która notabene oferuje ta klinika, w końcu po coś te pieniądze się wydaje). Z ulgą przyjęłam zmianę lekarza dyżurnego, który odrazu podjął działania, oksytocynę i poród się odbył po paru godzinach, bo już w tamtej chwili juz groziła mi cesarka. Gdyby nie pan Branicki pewnie miałabym lepsze wspomnienia z porodu a synek być może nie urodziłby się ze wzmożonym napięciem mięśni i nie musiałby być rehabilitowany ( poród trwał 48 godzin!). Zdala od tego pana

Przesympatyczny lekarz. Z ogromną wiedzą i doświadczeniem, robił mi cc i wszystko było ok, fantastyczny człowiek ma ogromne serce i profesjonalista w swojej dziedzinie, cudowny jako lekarz i czlowiek

DR.BRANICKI BARDZO DOBRY LEKARZ. Dwa miesiace temu bylam operowana przez dr .Branuckiego.Operacja byla bardzo trudna.Przed wizyta u DRBRANICKIEGO chodzilam do lekarza ktory kazal mi czekac do wieku przejsciowego,miala miesniaki wielkosci 5 miesiaca ciazy ,wieczne krwotoki ,anemia.DR.BRANICKI podjal sie operacji,wiedzial ze bedzie trudna,w trakcie operacji ratowal jelita .Jestem bardzo wdzieczna DR BRANICKIEMU podarowal mi normalne zycie bez strachu.Jest bardzo milym sympatycznym czlowiekiem ,jest lekarzem z powolania,wielka wiedz doswiadczenie,kompetencja.BARDZO POLECAM DR .BRANICKIEGO

Polecam. Prowadze u dr B ciaze , czytajac opinie wydaje mi sie ze niektore panie szukaja przyjaciela na pogaduchy a nie lekarza. Wiedza wielka , uprzejmosc na maxa i dyspozycyjnosc 24h co tak naprawde podziwiam bo ja bym sie nie oddala pacjentom na cala dobe a tu prosze taki uklon

Bardzo dobry specjalista, przesympatyczny człowiek !!! Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, żadnego nawet najbardziej błahego pytania nie lekceważy. Co bardzo ważne zawsze odbiera telefon i nigdy nie daje odczuć, że mu się przeszkadza.

Bardzo dobry specjalista, przesympatyczny człowiek !!!

Dr Branicki jest kompetentnym lekarzem i przeuroczym facetem. Doskonaly w relacjach z kobietami. Swietny do prowadzenia ciazy i porodu. Polecam z czystym sumieniem.

cudowny lekarz, pokeca, wszystkim paniom rodzacym dzieci w Gdansku w szpitalu na Zaspie. Kompetentny, godny zaufania!

Szczerze polecam dr Marka Branickiego do prowadzenia ciazy i porodu. Dr Branicki prowadzil moja ciaze bardzo profesjonalnie (ciaza zagrozona) i doprowadzil nas do szczesliwego zakonczenia. Zawsze jest dostepny pod telefonem i chetnie sluzy pomoca. Jestem bardzo zadowolona z jego uslug i polecam!