lekarz Marek Broszkiewicz

Tragedia !!! Nie polecam zwykły naciągacz nie dość że prostego badania nie potrafi zrobić to ciąga starszych ludzi po przychodniach!!! I tak trzeba iść drugi raz prywatnie do tego zachowanie karygodne!!! Tragedia i wstyd!!!

1,5 tygodnia temu, będąc poza miejscem zamieszkania zostałam uderzona kijem w otwarte oko. Ból byl tak silny, że nie mogłam otworzyć obu oczu. Dodam, że była sobota, ja przebywałam 200 km od domu, nie zostałam przyjęta przez szpitale w Brzesku oraz Tarnowie z powodu braku okulistów. Moi gospodarze znaleźli p. doktora, który zgodził się mnie przyjąć w sobotę o 17:00 w swoim gabinecie w Bochni (akurat wyjeżdżał z żoną na weekend - zaczekał). Przychodnia dysponuje doskonałym sprzętem. Ale przede wszystkim dzięki podejściu lekarza, trafnej diagnozie i delikatności zniknął mój paniczny lęk przed okulistami (nie przesadzam, sam pan dr był w szoku, że można się tak bać okulistów). Zdecydowanie polecam!