lekarz Marek Bukacki

bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Bardzo konkretny do tego z duzą empatią. Myślę, ze złe opinie (skarajnie) wynikają z tego, ze do lekarza przychodzi się z konkretnym problemem a nie poużalać się nad sobą. Jeżeli chcemy, zeby pomógł to z pewnością ten Pan doktor pomoże. Stawia super trafne diagnozy. Nic dodać nic ująć

Kompetentny , trafiona diagnoza. Podejście do pacjenta konkretne bez zbędnych informacji. Godny polecenia.

Bardzo nieprofesjonalny lekarz. Nawet nie zostałam zbadana przez pana doktora. Za to bardzo nieuprzejmie skomentował moją bliznę, którą mam po operacji. Wyszłam z gabinetu mocno zdegustowana wizytą. Nie polecam.

Najlepszy lekarz ze wszystkich jacy mnie otaczali,otaczają.Jestem pod stałą opieką neurologa ale to z doktorem Bukackim wymieniałam swoje wątpliwości i dolegliwości.Trafnie radził,dociekał wspólnie na temat danych leków o które pytałam.Bardzo szeroka wiedza i otwartość na pacjenta.I to jeszcze tak dociekliwego jak ja.Przede wszystkim lekarz z sercem,słuchający,rozmawiający o absolutnie nie wymądrzający się.Dziękuję za tak dobrego internistę

Lekarz konkretny, trafna diagnoza. Słucha pacjenta. Wyluzowany ale nie traci profesjonalizmu. Szkoda że nie ma go już w przychodni Pulsantis.

Absolutnie nie polecam. Mało empatyczny i zupełny brak profesjonalizmu. Twierdzi, że wszystko jest w porządku z pacjentem, skoro pacjent jest młody (!). Od razu ma wyrobioną opinię, którą próbuje udowodnić pacjentowi. Dawno nikt nie potraktował mnie z taką wyższością i pogardą.

Jak dla mnie super! Z całą pewnością wie o czym mówi i stawia trafne diagnozy - spostrzegawczy i dociekliwy - dopytuje o szczegóły. Nie było żadnego problemu ze skierowaniami.

Bardzo zły lekarz! Nie interesuje go co się do niego mówi, nie liczy się z pacjentem, w rozmowie za każdym razem stara się udowodnić swoja wyższość. Najgorsze, że nie ma pojęcia o leczeniu. Jego niekompetentność jest tak ogromna, ze może doprowadzić zdrowego człowieka do kalectwa. Pan doktor zlecił mi leczenie, przez które o mało co nie stałam się kaleka w wieku 30 lat... Nie zlecił, żadnych badan, bo stwierdził , ze wie co mi dolega i ma bardzo rozległa wiedze na każdy temat, tymczasem jego wiedza okazała sie zerowa i o mało co nie doprowadziła do tragedii...to właśnie przez takich lekarzy umierają ludzie.. Doktor należy do tych, co to nie dadzą choremu nawet skierowania na ob, czy morfologii, które mogą ochronić od tragedii!

Beznadziejny lekarz! Nigdy nie byłam u gorszego. Niekompetentny.Zarozumiały, udaje, ze jest specjalista od wszystkiego a tak naprawdę na niczym się nie znam. Nawet nie podjął chęci leczenia...stwierdził, ze jestem młoda i mam przyjść w wieku 70 lat, bo młodzi ludzie nie chorują tylko insynuują choroby! Przez takich lekarzy umierają ludzie.

Super gość, miły, kompetentny. Do tego gaduła :)

Super gość, miły, kompetentny. Do tego gaduła :)