lek. dent. Marek Chlipała

Z czystym sumieniem po dzisiejszej wizycie mogę polecić stomatologa pana Marka.Ch. pan doktor bardzo miły uprzejmy z podejściem do pacjenta, wszystko sprawnie i bez bólu.

Musiałam kilka razy poprawiać to co pan doktor robił. Kilka lat temu było ok lecz od jakiegoś czasu jest mało dokładny. Miałam kanały w korzeniach nie doczyszczone do końca niestety bo reszta ok lecz musiałam udać się do innego aby ponownie otworzył i wyleczył. Szkoda bo szanuję p. doktora lecz nie jestem JUŻ zadowolona

Jest to najlepszy stomatolog w Nysie. Jak siadasz na fotelu przyjemna atmosfera pozwala zapomnieć o wszystkim czego się boisz. Wykonanie jest profesjonalne. Godny polecenia!

Bezbolesne leczenie, kompetencja, przyjemna atmosfera. Zęby leczę u pana Chlipały od wielu lat. Najlepszy stomatolog w Nysie.

Zdecydowanie polecam, wizyty sa przyjemnoscia.

Zdecydowanie polecam, wizyty sa przyjemnoscia.