dr n. med. Marek Chuchla

Chirurg ogólny, Urolog

Doktor Chuchla to aniol i doktor zarazem. Ma wnik w pacjenta samopoczucie natychmiastowy.Moment i sie czujesz lepiej bo on to jakos potrafi rozladowac,wylaczyc. Gigant. Nie wierze ale dziekuje Bogu,ze udalo mi sie pod jego opieke dostac. Tyle.

Doktor Chuchla to aniol i doktor zarazem.
Gigant.
Nie wierze ale dziekuje Bogu,ze udalo mi sie pod jego opieke dostac.
Tyle.

Początek mojej choroby to 17.09.2014 przyjęty przez pana Marka od razu z bólem jadra skierowany na szpital po wypisie dalsze leczenie bez większych skutków co zmartwiło pana doktora wiec badanie markery Oki ale zalecenie usunięcia jadra wiec usunięte z podejrzeniem zmiany guzowatej po zabiegu z histo pat wyszło ze zadki przypadek zawał krwotoczny jadra ale pan doktor ze dociekliwy i chce być pewny skierował mnie do innych specjalistów by wykluczyć inne choroby dzis zakończyliśmy moje leczenie był pożegnalny uścisk bo dzieki panu Chuchli wciąż żyje gdyby nie jego decyzje zabiła by mnie sepsa

polecam serdecznie ! Miałem bardzo krępujący problem intymny z moimi genitaliami, były ropiejące rany bo moja prostata się rozrastała. Sprawiało mi to wielki ból. Zostałem skierowany na operację przerostu ropiejącego gruczołu krokowego. Ciężka operacja zakończona pomyślnie. Ciesze się i polecam zabieg, bo nigdy nie jest za pózno na ratowanie prostaty !

Polecam dr.z czystym sumieniem .profesjonalne podejscie do pacjenta ,potrafi słuchać pacjenta .polecam i pozdrawiam serdecznie .

Nadzwyczaj dobry specjalista urolog, potrafiący bardzo szybko nawiązać wspaniały, przyjacielski wręcz kontakt z pacjentem. Otwarty w stosunku do chorych i ich problemów, co się bardzo rzadko zdarza. Bardzo lubiany i szanowany przez pacjentów doktor. Szczerze polecam!

Bardzo konkretny, miły i komunikatywny doktor, a jednocześnie wysokiej klasy specjalista, który do chorych podchodzi z sercem, szczerym zaangażowaniem i dobrym słowem, dlatego cieszy się on od lat wielką popularnością wśród pacjentów i ich rodzin. Mało jest lekarzy, którzy łączą w sobie zarówno cechy wspaniałego specjalisty i jednocześnie naprawdę dobrego człowieka, w którego rękach pacjent czuje się bezpiecznie, a takim właśnie wspaniałym lekarzem, specjalistą urologiem jest pan doktor Marek Chuchla! Z głębi serca i z całą odpowiedzialnością polecam!

Doktor Chuchla to doskonały diagnosta urolog z wieloletnim doświadczeniem, może więc po prostu stwierdził u ciebie chorobę, którą inni lekarze nie potrafili rozpoznac lub po prostu przeoczyli. Mój ojciec zawdzięcza mu życie, bo właśnie bardzo wcześnie rozpoznał u niego raka prostaty i nie zwlekając wprowadził specjalistyczne leczenie, które uratowało mu życie. A stwierdzenie cytowane /nie wiem co pan z tym zrobi/ pewnie użył ogólnie proponując ci różne opcje leczenia, a ty dobrze tego nie zrozumiałeś. Według mnie nie ma lepszego specjalisty urologa niż doktor Chuchla! Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM PANA DOKTORA!!! NAJLEPSZY!!!

fachowo i miło :), dokładne badanie, proste tłumaczenie zrozumiałe dla mnie jako chorego, bez skrępowania i owijania 'w bawełnę"

Kompetentny, bardzo dobry urolog, a przy tym jako Kierownik Przychodni kompetentny, pomocny ludziom. Polecam!

Bardzo dobry urolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, cieszący się wielką popularnością wśród pacjentów, a więc mój poprzedniku nie narzeka, bo takiej klasy specjaliści w Anglii za samą tylko wizytę z usg skasowaliby ciebie na ponad 600 zł, a za zabieg operacyjny z całą pewnością kilka razy drożej, co możesz sobie nawet sam sprawdzić w internecie i wówczas dopiero docenisz polskich lekarzy, ich poświęcenie, ciężką pracę i tą wielką odpowiedzialność, jaką biorą za czyjeś życie! Wybrałeś, co chciałeś, bo każdy przecież pacjent ma prawo wyboru lekarza i formy leczenia, czy to prywatnie, czy na kasę chorych, ale ja osobiście preferuję wybór wysokiej klasy specjalistów, jakim jest właśnie pan doktor Marek Chuchla, który nie uczy się na mnie jak wykonać zabieg operacyjny, bo zrobił ich już w swym życiu tysiące. Być może ten twój lekarz był takim początkującym, uczącym się dopiero zawodu lekarzem, w przeciwieństwie do pana doktora Chuchli, który jest uznanym fachowcem w urologii i dlatego właśnie przed jego gabinetem lekarskim są tłumy pacjentów. Z całego serca polecam! Najlepszy!