dr n. med. Marek Ciecierski

Chirurg naczyniowy

Profesjonalizm , wrażliwość. Perfekcyjna organizacja gabinetu. Prawdziwe powołanie i pasja. Dziękuje Panie Doktorze

Dziękuje Panie Doktorze

Pan doktor jest drugim wspaniałym lekarzem spotkanym w moim życiu.Profesjonalny i pełen empatii.Na wizyty jeździmy razem z siostrą.Zawsze pełne zaufania i zadowolone z efektów leczenia.

Dobry kompetentny fachowiec, wieloletnia praktyka, nowoczesny gabinet,budzi zaufanieprzemiły człowiek

Zostałem skierowany do tego chirurga naczyniowego.Wykonał zabieg a następnie podczas wizyty kontrolnej,przebiegając przez gabinet zadecydował że szwy mają jeszcze pozostać na miejscu.W sumie były przez miesiąc i pięć dni.Podczas kolejnej wizyty okazało się że naczynia są niedrożne a w odpowiedzi usłyszałem że nie może już nic zrobić!!!Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz zdecydowanie nie spełnił moich oczekiwań. Wizyta cały czas kontrolowana czasowo, chaotyczna (podejrzewam, że zmęczenie dawało się we znaki), no cóż pieniądze najważniejsze dlatego przyjmuje się na ilość. Dużo błędów w otrzymanym wyniku badania, zastanawiam się, czy to mój wynik badania dopplerowskiego. Osobiście nie polecam. Jest wielu innych dobrych lekarzy.

Lekarz chciwy na pieniądze...bez pieniędzy nie pomoże nikomu !!!

Lekarz chciwy na pieniądze...bez pieniędzy nie pomoże nikomu !!!

Z jego usług korzystali moi znajomi. Wart polecenia!

Z jego usług korzystali moi znajomi. Wart polecenia!

Muszę powiedzieć, że po wielu przejściach wreszcie trafiłam na kompetentną osobę. Mam problem z miażdżycą i wreszcie czuję, że ktoś nad nią czuwa.