Gdzie przyjmuję

Kluczbork
50,973215518,21503440 77 418 10 28

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
15 opinii

Podjął się leczenia kamicy nerkowej, a na drugiej wizycie powiedział mi abym szedł do innego lekarza bo on nie ma czasu leczyć takich rzeczy.Wizyta trwała nie całe 2 min. Pewnie NFZ daje za to mało punktów.

Bardzo fajny człowiek i dobry lekarz. Polecam

Brak podejścia do pacjenta.Zbagatelizował problem.

znam pana doktora od 2001 -polecam dobry fachowiec

Dobry urolog, uprzejmy, wszystko ładnie tłumaczy.Polecam tego lekarza.

Doprowadził do śmierci naszego tatę ,uszkodził wiele narządów podczas operacji doprowadzając do wielonarządowej infekcji i zgonu w męczarniach.jak chcesz się kogoś pozbyć zawieś go na wizytę do tego lekarza.

Lekarz Czerski zawiódł moje oczekiwania.

Nie polecam tego lekarza, ponieważ powierzchownie podchodzi do problemu, chaotycznie przedstawia metody leczenia-niezrozumiałe dla przeciętnego pacjenta jak również ostrzegam przed poddaniem się jakiemu kolwiek badaniu lub zabiegowi wykonywanego przez tego lekarza.

Sąd Boży Cię kiedyś spotka za to co zrobiłeś, dlaczego,dlaczego,dlaczego ?

Bardzo sympatyczny lekarz któremu bardzo zależy; rewelacja.

Uwazam,ze doktor Czerski jest lekarzem kometentnym znajacym sie na swojej pracy. Bardzo przyjemny lekarz jestem szczerze zadowolona z wizyty.

zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami- jest lekarzem młodym, raczej udającym że się zna na urologii, bardzo nerwowy, nie ma cierpliwości do pacjenta. nie polecam jego usług

mlody bardzo kompetentny lekarz podchodzi ze zrozumieniem i prawdziwym zainteresowaniem do problemu cierpliwy chetny do tlumaczenia

Miły młody człowiek i mam wrażenie dobry specjalista.

mlody ktory pozjadal wszystkie rozumy

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny