dr n. med. Marek Dąbrowski

Ginekolog

3,7

11.02.2013

Szok... Nie wiem jak można być takim człowiekiem. Lekarz Roku 1999 (chyba) - stwierdził Kłykciny czyli HPV (rak szyjki macicy). Oczywiście nie powiedział co to jest tylko dał krero kartki i napisał ręcznie hpv.pl I powiedział żebym się zapoznała. Dwa dni później byłam u kolejnego lekarza... i wyśmiał tą tezę o HPV... i kolejnego dnia jeszcze jedna Pani dr, która wręcz powiedziała, że powinnam się sądzić z nim o takie głupoty jakie on wygaduje... Ale to co wypłakałam to moje. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.10.2012

Bardzo prosimy o podanie dłuższego i konstruktywnego komentarza, tak aby uwiarygodnić opinię. Przepraszamy za utrudnienie, ale często pojawiają sie wpisy, które są reklamami lekarzy a nie opiniami pacjentów. ok.

ok.

29.05.2012

JESTEM STRASZNIE ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA , ZA ŻADNE SKARBY NIE PÓJDĘ NIGDZIE INDZIEJ !!!!!!!! POLECAM WSZYSCY INNI SIĘ CHOWAJĄ PRZY NIM . JEST BARDZO MAŁO MÓW NY , ALE ODPOWIE DOKŁADNIE NA KAŻDE PYTANIE ZADANE.

20.03.2012

Bylam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona.Bardzo dokladnie mnie zbadal wykonal kolposkopie mam 37 lat i wczesniej tego badania nigdy nie mialam tylko cytologie.Zapisalam sie bez problemu na usg.Pan Doktor jest osoba malomowna ale mnie to nie przeszkadza liczy sie wiedza lekarza.Slucha pacjentki z uwaga,o co zapytalam na wszystko odpowiedzial.Lekarz bardzo dobry godny zaufania.

05.03.2012

Bardzo dobry lekarz, idac do niego czuje sie swobodnie i wiem, ze zawsze wyslucha. Nigdy nie zdarzylo sie, zeby mi nie wyjasnil leczenia lub podloza problemu. Wyleczyl mnie z czegos do czego poprzedni ginekolog kazal sie przyzwyczaic. Zawsze do niego chodze i nigdy sie nie zawiodlam. Zawsze go pytam jesli mam watpliwosci a on zawsze udziela odpowiedzi. Polecilam go moim przyjaciolkom i zadna nie narzekala.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4

Antoniukowska 11