Marek Dąbrowski

Białystok
53,134650223,14889270 604 11 17 95

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
29 opini

Szok... Nie wiem jak można być takim człowiekiem. Lekarz Roku 1999 (chyba) - stwierdził Kłykciny czyli HPV (rak szyjki macicy). Oczywiście nie powiedział co to jest tylko dał krero kartki i napisał ręcznie hpv.pl I powiedział żebym się zapoznała. Dwa dni później byłam u kolejnego lekarza... i wyśmiał tą tezę o HPV... i kolejnego dnia jeszcze jedna Pani dr, która wręcz powiedziała, że powinnam się sądzić z nim o takie głupoty jakie on wygaduje... Ale to co wypłakałam to moje. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo prosimy o podanie dłuższego i konstruktywnego komentarza, tak aby uwiarygodnić opinię. Przepraszamy za utrudnienie, ale często pojawiają sie wpisy, które są reklamami lekarzy a nie opiniami pacjentów. ok.

JESTEM STRASZNIE ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA , ZA ŻADNE SKARBY NIE PÓJDĘ NIGDZIE INDZIEJ !!!!!!!! POLECAM WSZYSCY INNI SIĘ CHOWAJĄ PRZY NIM . JEST BARDZO MAŁO MÓW NY , ALE ODPOWIE DOKŁADNIE NA KAŻDE PYTANIE ZADANE.

Bylam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona.Bardzo dokladnie mnie zbadal wykonal kolposkopie mam 37 lat i wczesniej tego badania nigdy nie mialam tylko cytologie.Zapisalam sie bez problemu na usg.Pan Doktor jest osoba malomowna ale mnie to nie przeszkadza liczy sie wiedza lekarza.Slucha pacjentki z uwaga,o co zapytalam na wszystko odpowiedzial.Lekarz bardzo dobry godny zaufania.

Bardzo dobry lekarz, idac do niego czuje sie swobodnie i wiem, ze zawsze wyslucha. Nigdy nie zdarzylo sie, zeby mi nie wyjasnil leczenia lub podloza problemu. Wyleczyl mnie z czegos do czego poprzedni ginekolog kazal sie przyzwyczaic. Zawsze do niego chodze i nigdy sie nie zawiodlam. Zawsze go pytam jesli mam watpliwosci a on zawsze udziela odpowiedzi. Polecilam go moim przyjaciolkom i zadna nie narzekala.

trafilam do niego przez przypadek,wykryl u mnie chorobe,ktorej nie wykryla moja ginekolog do ktorej chodzilam prywatnie.

polecam, zdecydowanie polecam, leczyłam się u kilku lekarzy (zarówno kobiety jak i mężczyźni) dlatego mam spore porównanie, naprawdę polecam

Powiem jedno. Jeśli lekarz jest tak małomówny to powinien pracować w jakimś laboratorium gdzie kontakt z ludźmi nie jest konieczny. ja niczego nie mogłam z niego wydusić. Skierował mnie na stronę internetową i pozostawił samą sobie. szok. Ile przez niego najadłam się stresu ile dni i nocy przepłakanych bo doczytałam się, że mogę mieć raka. Nikomu nie życzę takich chwil nawet najgorszym wrogom. Tak samo nikomu nie poleciłabym takiego lekarza. Przykro mi, że się tak stało. Był to mój pierwszy lekrz ginekolog u którego byłam i tak mnie zraził do wizyt, że przez dłuższy czas nie mogłam się opanować. Widzę, że Pan doktor ma wiele dobrych opinii. Szkoda, że nie wszystkich pacjentów nie traktuje jednakowo. Pozdrawiam. Życzę zdrowia :)

Cichy, spokojny lekarz ale jak się go zapyta to mówi dotąd aż pacjentka zrozumie. Ja go zawsze wypytuje bo chcę wiedzieć wszystko i nie zdarzyło się żeby mi czegoś nie wytłumaczył. Kompetentny lekarz. Mam dużo problemów kobiecych i on jako pierwszy (a zaliczyłam 4 innych ginekologów) mnie wyleczył.

Bardzo dobry lekarz !! polecam go innym pacjentkom. to nic ze jest malo mowny ale przynajmniej umie wyleczyc :)

Nie polecam tego lekarza... Byłam ogólnie jak i również moje 4 koleżanki gdzie dla każdej z nas wykrył wirusa HPV gdzie to było kompletną bzdurą. rRobi to aby za każdy zabieg wziąć od pacjentów od 400-600zł!! Chcę ogółnie podać tego pana do sądu ..

Pan Marek jest niezwykle kompetentny. Polecam go wszystkim kobietom!

Jak najbardziej polecam Pana Marka !! To bardzo dobry lekarz pomógł mi jak i pewnie wielu innym kobietom... Nie wyobrażam sobie żebym miała teraz zmienić ginekologa... A Pani Ania z recepcji jest również cudowną osobą a to że ma swoje zdanie to chyba tylko PLUS a te niby krzyki są tylko wtedy jeżeli pacjentka sama jest nieuprzejma i tzw. WYŻEJ SRA NIŻ DUPE MA wtedy proste że trzeba takie osoby sprowadzić na ziemie ! POZDRAWIAM I POLECAM PANA DOKTORA !!

Spokojny i opanowany lekarz,małomówny ale konkretny,ale ta baba w rejestracji to ma humory,potrafi nawet nakrzyczeć.

Bardzo dobry lekarz. Byłam u niego gdy szłam do ginekologa po raz pierwszy. Powiedział co jest nie tak. Jest bardzo spokojny. Mówi niewiele, ale konkretnie i rzeczowo. Zadaje tylko istotne pytania. Pomógł mi dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji i odpowiedział na wszystkie moje pytanie, nie pozostawiając żadnych wątpliwości. Polecam.

Nie zgadzam się z tym że trzeba się pytać. Pan doktor nic mi nie powiedział. dał adres strony internetowej i miałam sobie poczytać. To się nazywa kompetentny lekarz??? Nawet jak zapytałam co mi konkretnie dolega to nie umiał mi odpowiedzieć konkretnie. Byłam u niego 3 razy. jest niedelikatny i w ogóle mrukowaty, że aż strach. Nie czułam się komfortowo podczas badania ani po kiedy wracając z nieprzyjemnego badania i tak nie wiem co mi właściwie jest. Nie polecam

Bardzo dobry specjalista,kompetentny, poważnie podchodzi do wizyt i pacjentów, może nie jest gadułą ale to co istotne to ci powie, o reszte mozna sie dopytać, a najważniejsze jest to, że naprawde potrafi pomóc

bylam u wielu lekarzy i ten zdecydowanie najlepszy a mam naprawde sporo problemow kobiecych...

Może i małomówny, ale lepiej żeby mało mówił a wywiązywał się z obowiązków niż odwrotnie. Zresztą zawsze można dopytać.

Ta baba w rejestracji raz jest miła a raz taka wredna, że do płaczu doprowadza, lekarz jest mało mówny, sam nic nie powie,a za zabiegi bierze bardzo dużo. Powiedział, że jak coś nie tak po zabiegu za 250zł, to poprawi w cenie pierwszego zabiegu a musiałam zapłacić 150zł!

Specyficzny lekarz, może trochę małomówny ale mi przypadł do gustu.

polecam!! bardzo dobry ginekolog. spokojny, rzeczowy, kompetentny, byłam już wcześniej u paru innych.. i ten zdecydowanie najlepszy!

Profesjonalny i wzbudzający zaufanie lekarz.

Super lekarz. Bardzo mi pomógł. Małomówny, ale kompetentny i naprawdę godny polecenia.

Polecam tego lekarza .Osoba kompetentna, rzeczowa ,konkretna.Już po pierwszej wizycie wiedziałam że wrócę do niego.

godny polecenia, spokojny i opanowany lekarz, którego trzeba czasem pociagną za język ale jeśli się rozgada to można dużo się dowiedzieć.Polecam.

naprawdę dobry lekarz, serdecznie polecam!

bardzo sympatyczny i uprzejmy lekarz, polecam

Bardzo mało kontaktowy, nie wzbudza zaufania.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny