lek. dent. Marek Drożdżyński

Zawsze bałam się dentystów jak ognia, ale odkąd na wizyty chodzę do Pana Doktora, nie mam się czego bać. Jest to człowiek bardzo kompetentny, z ogromem wiedzy, którą łączy z niewzruszonym spokojem i humorem. U Pana Doktora można odetchnąć, zaufać i miło pogawędzić. Z całego serca polecam, człowiek uczciwy i wie co robi. Pozdrawiam.

Świetny lekarz. Na pierwszym miejscu stawia pacjenta i jego dobro, wizyta bezbolesna i bardzo miłej atmosferze. Jak dla mnie 5+

Doskonały Stomatolog, Wspaniały Człowiek, ponad 20 lat korzystam z usług. Będąc dzieckiem przeraźliwie bałam się dentysty, potrafił ok 30 minut przekonywać mnie żebym pokazała mu zęby, nie spotkałam się z tak cierpliwym Człowiekiem, pełen spokoju, opanowania...coś niebywałego. Teraz jak mi ktoś mówi, że zawsze bierze znieczulenie przy robieniu zębów to kiwam głową ze zdziwieniem...jak to ? po co ?

Stomatolog świetny! Godny zaufania. Zabawny (co pomaga przy stresie przed zabiegiem, dzieciakom jak i dorosłym), Tłumaczy na czym będzie polegał zabieg. Tłumaczy leczenie. Uczciwy, prawdziwy i zaufany. Byłam wiele razy, zawsze bez jakichkolwiek przykrych komplikacji. Nie oszukuje, pomaga w leczeniu, wypisze leki przeciwbólowe dostosowuje się do wymagań pacjentów. W razie opóźnień zabiegów informuje. Polecam Bardzo mocno! Nie znajdziesz lepszego 'ludzkiego' stomatologa! :):):) PS Po prostu Mu zaufaj!

Polecam Bardzo mocno! Nie znajdziesz lepszego 'ludzkiego' stomatologa!
:):):) PS Po prostu Mu zaufaj!

Wspaniały kompetentny wzbudzający zaufanie stomatolog. Ten kto będzie leczony stomatologicznie przez p. doktora może być pewny,że włos z głowy mu nie spadnie,nie odczuje żadnego bólu,a efekt będzie imponujący !!!!!!.Polecam, a się przekonacie.

Wspaniały kompetentny wzbudzający zaufanie stomatolog.
bólu,a efekt będzie imponujący !!!!!!.Polecam, a się przekonacie.