lekarzMarek Duszkiewicz

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
13 opinii

• 1

Mega negatywna moja ocena.Ten gość jest strasznie przepracowany-jak sam twierdzi.W przychodni siedzi chyba za karę z myślami żeby prywatnie już przyjmowac i kase zbijać.Składał przysięge ale chyba hipokryty bo za grosz współczucia.Mimo wolnych miejsc w przychodni on i tak nie przyjmie nikogo bo jak mówi ma za małą stawkę żeby się tak przemęczać.Podejście do człowieka raczej przedmiotowe niż podmiotowe.Nie polecam,odradzam wizyt u tego typka.Zero uprzejmości a swoje komentarze niech zostawi dla swojego otoczenia.

• 3
  • 3
  • 2

Poszedłem do doktora bo mi go polecił znajomy. Moja opinia to:Jeśli nie masz złamanej nogi "wybitego" barku lub innego poważnego urazu lepiej nie przychodż do tego lekarza bo cię zbędzie. Gdy mówisz że cię boli on mówi abyś był cierpliwy i odsyła do znajomego rehabilitanta, oczywiście prywatnie.

• 1

Najlepszy ortopeda jest we Wrocławiu nazywa się Sebastian Krupa ( można poczytać o nim w necie) pomógł mi natychmiast, zlecając wykonanie dodatkowych badań i konsultacje u specjalisty neurologa szkoda tylko,że wyszukałam go po 10 m- cach leczenia przez innych trzech konowałów- ortopedów i mgr rehabilitacji wg których skręcenie nogi miało minąć z upływem czasu i cierpliwości .

• 5

super lekarz polecam usługi Pana doktora

• 1

Byłam na wizycie z 5-letnią córką na zdiagnozowaniu wad postawy (niestety ma, sprawdziłam u kolejnych dwóch lekarzy). Pan Duszkiewicz całkowicie nas "olał" mówiąc potocznie, nic nie zauważył, a o koślawych kostkach dziecka powiedział, że sobie zoperuje jak będzie miała 18 lat i jak będzie chciała. Jego lekarstwo na wszystko, to chodzenie na boso po piasku i trawie :(

• 5

świetny lekarz! kompetentny, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi i jego problemom, polecam!

• 1

porażka- poświecił nam może 10 minut, tłumacząc ewolucje człowieka. Byłam z córką, która bardzo boli kolano i miałyśmy skierowanie, ale na wizytę na ubezpieczenie trzeba było długo czekać, więc poszłyśmy prywatnie. Córka tańczy taniec towarzyski, pan doktor powiedział żeby od razu dała sobie spokój jak nie jest zbyt dobra albo zadbała o pana który na starość będzie jej popychał wózek inwalidzki-twierdząc że każdy sport jest urazowy ! Za pomocą rentgena w oczach stwierdził, że nic nie widzi, po czym umówił na na następna wizytę - tylko po co ..?! Znowu po kase ?!!!!

• 5

zajefajny lekarz.Goraco polecam!!!! i publicznie i prywatnie robi swoje bez problemow!

• 5

Lekarz, który postawił prawidłową diagnozę, po 8 latach chodzenia od specjalisty do specjalisty. Jak dobrze, że jeszcze są dobrzy lekarze.

• 5

Najlepszy ortopeda na Dolnym Śląsku. Wbrew "przemądrym" zaleceniom wrocławskich ortopedów (ze Szpitala Kolejowego i Marciniaka) bez żadnego filozofowania zdjął mi gips w 12 dobie i wyleczył zachowawczo- bez uciążliwości, bez bólu, bez kul, bez gipsu, a co za tym idzie bez konieczności stosowania heparyny i długotrwałej po unieruchomieniu kończyny rehabilitacji. Wystarczył but na twardej podeszwie i zdrowy rozsądek. Noga jest w pełni sprawna! Doktor to nie tylko najwyższej klasy specjalista, ale przemiły serdeczny człowiek- po prostu MYŚLI i rozumie jak mało kto, że LECZY CZŁOWIEKA, a nie złamaną kość. Bardzo bardzo dziękuję :-))

• 5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor wszystko mi wyjaśnił, podał wszelkie możliwości leczenia. Sama wizyta odbyła się w bardzo przyjaznych warunkach, zarówno jeśli chodzi o podejście Pana doktora jak i personelu.Oczywiście jeśli chodzi o sam budynek i sprzęt medyczny nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam A.K

• 5

Pierwszy lekarz który fachowo ale i zrozumiale wyjasnił zaistniałe schorzenie i postawił właśniwą diagnoze

• 5

Wszystko O.K.Fachowa konsulatacja,fachowe wyjasnienie.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat