lekarz Marek Feliksik

Pan Feliksik prowadził moją pierwszą ciążę. Na wizyty przychodziłam co trzy tygodnie, po każdej z nich dowiadywałam się że mój syn rozwija się prawidłowo. W 36 tygodniu ciąży, czyli miesiąc przed planowanym porodem, zaczęłam krwawić, urodziłam synka wcześniej. Po porodzie dowiedziałam się o licznych wadach mojego dziecka, które składały się na wadę letalną (śmiertelną), na zespół Patau - miał rozszczep wargi i podniebienia, dodatkowe paluszki, przesunięte serduszko, obniżone uszka oraz nosek, niezasklepioną główkę, wnętrostwo. Mój kochany syn nie mógł zostać uratowany przez Pana Feliksika, ale ja miałam prawo wiedzieć o jego stanie, powinnam otrzymać odpowiednią opiekę i móc przygotować się na nieuchronne. Urodziłam w szpitalu, w którym pracował lekarz i przebywałam w nim wiele dni. Podczas mojego pobytu nie złożył mi wizyty, nie próbował wyjaśnić. Nie zrobił tego również w gabinecie, gdy już po porodzie, mój mąż udał się tam w celu uzyskania podpisu pod dokumentem. Otrzymał podpisany papier od lekarza na korytarzu, bez słowa, bez spojrzenia w oczy.
Muszę również podkreślić, że mój początek ciąży pokrywał się z momentem wejścia w życie ustawy antyaborcyjnej.

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego od niedawna na zaburzenia hormonalne, ale mam do pana doktora zaufanie. Potrafi mi wszystko wytłumaczyć, dla każdego pacjenta ma czas. Polecam :)

Polecam :)

Niestety dr nie zauważył na usg bardzo dużej wady układu moczowego u mojego synka. Wszyscy lekarze, z którymi spotykałam się później przy leczeniu mojego dziecka dziwili się jak to możliwe, że nie zostało to wcześniej wychwycone, bo zmiany były zdecydowanie widoczne i na pewno nie powstały w ostatnim tygodniu. Na szczęście w szpitalu Raszei standardowo robi się noworodkom usg brzuszka i w ten zostało to wykryte i natychmiast wprowadzone zostało leczenie. Natomiast jeżeli urodziłabym w którymkolwiek innym szpitalu w Poznaniu, to nieświadoma niczego zostałabym wypisana do domu, a nie leczona wada w krótkim czasie mogłaby doprowadzić do niewydolności nerek i śmierci dziecka. Mimo, iż dr był bardzo miły, to nie mam już do niego absolutnie zaufania .i na pewno nie powierzyłabym mu prowadzenia mojej drugiej ciąży.

Pan Doktor prowadził moją ciążę. Byłam bardzo zadowolona. Zawsze interesował się moim samopoczuciem. Był uprzejmy i troskliwy... Bardzo ciepły i sympatyczny lekarz. Kompetentny i rzeczowy. Lekarz godny polecenia.

Jest OK i fajny. W sumie to mało mówi, nawet bardzo, trzeba dopytac.

Jest OK i fajny. W sumie to mało mówi, nawet bardzo, trzeba dopytac.

Pan Marek Feliksik prowadzi moją drugą ciążę i muszę przyznać że nie znam takiego drugiego lekarza a miałam kilku ginekologów. Leczyłam się kilka lat aż w końcu trafiłam na Feliksika i on doprowadził mnie do porządnku w ciągu pół roku. Dostałam inne tańsze leki których brałam 2 na dobę (wcześniej zapisywano mi leki za ponad 200zł miesięcznie i brałam łącznie 8 na dobę) wtedy mogłam ze spokojem pomyśleć o dziecku i choć miałam cesarkę (córka ustawiła się dupcią na świat) to z drugim nie czekaliśmy długo i właśnie moja druga ...

wtedy mogłam ze spokojem pomyśleć o dziecku i choć miałam cesarkę (córka ustawiła się dupcią na świat) to z drugim nie czekaliśmy długo i właśnie moja druga ciąża dobiego końca. jestem naprawdę wdzięczna lekarzowi że tak mi pomógł. Zawwsze Uśmiechnięty z poczuciem humoru wszystko dokładnie wytłumaczy. na każde moje pytanie odpowiadał powoli i dokładnie bez lekarskiego żargony tylko tak abym mogła dokładnie wszystko zrozumieć. a możecie mi wierzyć że mi pytań nie brakowało na każdej wizycie.

jest też bardzo miły k,iedy się do niego dzwoni z jakimś problemem zdrowotnym. a mi zdażyło się kilkakrotnie dzwonić gdy czułam że coś się nie tak dzieje niż powinno i zawsze potrafił pomóc i uspokoić.

naprawdę polecem w 100%

Miałam z nim do czynienia tylko w szpitalu im. Raszei. Pomógł mi bardzo! Badanie było bolesne, jednak dzieki niemu mam teraz przy sobie zdrowego synka!!! Gdyby nie on nie wiem co by się działo! Gdyby nie poszedł na urlop pewnie urodziłabym wcześniej... KOMPETENTNY! Z poczuciem humoru! Wzbudza 100 % zaufania! Wie jak leczyć i prowadzić ciążę!

Zdecydowanie polecam!!!Leczę się u niego od 5 lat i w końcu zaszłam w ciążę :))))))))))))) baaaaaaaaaardzo mi pomógł i jestem mu za to wdzięczna. Teraz prowadzi moją ciążę i zawsze na każde pytanie odpowiada z uśmiechem i cierpliwościa :) pozdrawiam

pozdrawiam

BARDZO DOBRY LEKARZ.PROWADZIL MNIE PRZEZ OSTATNIE 3 MIESIACE CIA BARDZO DOBRY LEKARZ.POLECAM

BARDZO DOBRY LEKARZ.PROWADZIL MNIE PRZEZ OSTATNIE 3 MIESIACE CIA

BARDZO DOBRY LEKARZ.POLECAM

Wzbudza zaufanie ale są to pozory, był miły kiedy płaciłam za prywatne wizyty a kiedy nadszedł czas porodu zero zainteresowania, cesarkę zrobił mi dopiero kiedy aparat ktg przestał rejestrować funkcje życia dziecka. Dziecko dostało zapalenia zachłystowego płuc i było w inkubatorze przez miesiąc. W wyniku cesarskiego cięcia doszło do jakiegoś zakażenia całego mojego organizmu a więc jątrząca się rana, wysoka temperatura, dostawałam non stop kroplówki, pękały mi żyły od wkłuwania, nikt nie wiedział co mi jest a pan doktor unikał mnie podczas obchodów lekarskich. Raz tylko podszedł do mnie i powiedział żebym zabrała dziecko i wyszła ze szpitala [dziecko pod opieką pediatrów było w inkubatorze]Gdyby nie opiekunka sali dr Śliwka pewnie skończyłoby się bardzo źle. Kiedy poszłam do innego ginekologa z wypisem ze szpitala, pani dr oświadczyła że miałam sepsę! I mogłam zakończyć dzięki panu doktorowi swoje życie. To tyle choć nie wszystko co mam do powiedzenia. Życzę mu żeby jego praktyka upadła.