mgr Marek Gawron

Laryngolog

Super lekarz super człowiek, wyleczył mi córke podczas pierwszej wizyty.

Super lekarz super człowiek, wyleczył mi córke podczas pierwszej wizyty.

Wspaniały lekarz, naprawde nie można nic złego o nim powiedzieć. polecam na przyszłość chociaż szczerze nie dobrze czesto spotykac się z lekarzmi. Pozdrawiam

lekarz wyjątkowy na nasze czasy, zaangażowany dobrze znający temat, a jednocześnie jest zainteresowany pacjentem nadzwyczaj starannie przeprowadza zabiegi.Podejście do dzieci cudowne, wprowadził mojej córce do nosa metalowy pręcik do koagulacji nawet nie zająknęła. Polecam jako Nr 1 we Wrocławiu!!! ZZ

ZZ

Człowiek wyjątkowego formatu, łączący powołanie z niezwykłą kompetencją i odpowiedzialnością. Człowiek o duzej kulturze osobistej. Jako wieloletni lekarz, chciałabym wyrazić Koledzen najwyzsze uznanie. Gratuluję. Maria Tokarska