lekarz Marek Gogacz

RTG, Ginekolog położnik, USG

Pan doktor prowadzi moją ciąże na przełomie 5 lat prowadził ciąże moich znajomych i rodziny nie wyobrażam sobie innego lekarza

Lekarz może dobry ale nie przejmuje się za bardzo pacjentem. Zdecydowałam się na niego mimo że jest chyba najdroższy w Lublinie ze względu na dobre opinie i podobno łatwiejszy dostęp do miejsca w szpitalu na Jaczewskiego gdzie pracuje. Gdy zadzwoniłam do niego że rodzę kazał jechać do szpitala. Z Jaczewskiego odesłali mnie od razu do innego szpitala a pan doktor nie odbierał już telefonu. Patrząc obiektywnie na sprawę to płacąc 100 - 180 zł co dwa tygodnie spodziewałam się znacznie lepszej opieki. W mojej ocenie nie ma za co przepłacać i liczyć, że coś wam załatwi bo mnie po prostu olał. Mogłam równie dobrze chodzić do lekarza państwowego za darmo - opieka identyczna. Może liczył na grubą kopertę..

Wspaniały lekarz z powołania. Godny polecenia.

Wspaniały lekarz z powołania. Godny polecenia.

Trafiłam do doktora po dwóch latach tułaczki. Błyskotliwa diagnoza. Następnie operacja i leczenie farmakologiczne. Jestem w końcu szczęśliwą matką. Wspaniały fachowiec. Gorąco polecam

Wspaniały lekarz, operował mnie gdy trafiłam do szpitala. Po operacji okazał duże zainteresowanie moim stanem zdrowia. Dzwoniłam gdy tylko coś zaczynało mnie niepokoić, zawsze cierpliwie słuchał i udzielał porady. Jestem cały czas pod jego opieką i polecam tego lekarza znajomym.

Może jest zapraowany, może zna się na swoim fachu, ale czy zna ludzi?...

Może jest zapraowany, może zna się na swoim fachu, ale czy zna ludzi?...

Wspaniały lekarz! Bardzo się cieszę, że do niego trawiłam! Polecam!

Wspaniały lekarz!
Bardzo się cieszę, że do niego trawiłam!
Polecam!

Polecam tego lekarza bardzo mi pomógł, dzięki jego pomocy mam dziś śliczną Amelkę. Leczylam się u pana Doktora pół roku przed ciążą oraz całą ciążę byłam pod opieką mogłam dzwonić gdy mnie coś niepokoiło lub gdy miałam pytania ( korzystałam z tego przywileju a pan Doktor cierpliwie mi wszystko tłumaczył) Kolejny raz nawet bym się nie zawachała z wyborem lekarza i wybrała bym mojego pana doktora. Polecam go moim koleżankow bo warto.

super lekarz prowadził moje dwie ciąże polecam

super lekarz prowadził moje dwie ciąże polecam

Doktor Marek Gogacz jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Polecam