lekarz Marek Gowkielewicz

Doktor Marek prowadził moja pierwsza ciążę 🙂 Świetny ginekolog, wykorzystujący w pełni możliwości nowoczesnego sprzętu jakim dysponuje gabinet, wszystko dokładnie omawia i wyjaśnia, a badania poprzedza wywiadem. Zaangażowany, taktowny, życzliwy i kompetentny. W razie pytań i wątpliwości uspakaja i wszystko rzeczowo wyjaśnia. Doktor jest zawsze pomocny i bardzo troszczy się o pacjentkę. Niezwykle empatyczny, z normalnym podejściem i rozładowujący stres w pierwszej minucie wizyty lekarz! Cieszę się, że na niego trafiłam i na pewno wrócę. Ogromnie polecam Doktora Gowkielewicza.

Prawdziwy lekarz z powołaniem. Przede wszystkim lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo szczegółowo omawia wyniki badań, poświęca czas pacjentce. Jest przy tym zawsze uśmiechnięty. Pacjentka czuje się jakby była jedyną pacjentką Pana doktora. Można do niego zadzwonić z pytaniem gdy coś się dzieje, jeśli nie odbierze to ZAWSZE oddzwoni. Mistrz cesarki. Po wielu wizytach u wielu lekarzy zostaję u Pana Gowkielewicza. Z całego serca i z czystym sumieniem POLECAM!!! Ma też cudowną położną u siebie w gabinecie - chylę czoła Pani Agacie.