dr hab. n. med. Marek Grabiec

Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik, USG

2,4

Dobry lekarz polecam wszystkim matką które mają problemy z ciążą

Dobry lekarz polecam wszystkim matką które mają problemy z ciążą

Bardzo dobry lekarz ,specjalista ,wręcz trzeba mu ufać ponieważ wie o czym mówi .... Mimo swoich umiejętności ,zdolności i doświadczenia ,miły,sympatyczny i pokorny jako człowiek...stwierdzam to całą odpowiedzialnością i poleca wszystkim Paniom .

To lekarz, który dobrze i dyskretnie obserwuje pacjenta. Potem wie, na ile może sobie pozwolić i ustala kierunek, czas, ilość wizyt do maksimum. Zdecydowanie nie jest lekarzem-człowiekiem. NIE POLECAM!

nie polecam, nie podchodzi do pacjentki jak do kobiety, traktuje ją przedmiotowo.

Drogi,ale kompetentny,świetny specjalista - polecam. Jeśli trzeba chodzić kilka razy w m-cu dla oceny zdrowia lub postepów leczenia nie kasuje.

uwarzam ze to dobry llkarz godny polecenia

uwarzam ze to dobry llkarz godny polecenia

Doktor bardzo miły,duzo sie usmiecha ale na tym kończa się moje pozytywne odczucia!Bardzo mało czasu poświęca pacjentce,według mnie to dobry lekarz jak NIC ZŁEGO sie nie dzieje!Największy mninus-typowe nastawienie na kasę!IM WIĘCEJ tym LEPIEJ!!!Pacjent na drugim miejscu!