lekarzMarek Grabowski

Ortopeda, Lekarz orzecznik ZUS

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.2512345
13 opinii

• 1

Nie polecam tego lekarza po kontakcie w ZUS. Arogancki i zarozumiały ,który zbagatelizował moją chorobę.

• 1

Prawie doprowadził mnie do kalectwa. Wizyty były prywatne. Miałam problem z piętą, więc dał mi zastrzyki, po których rozpuścił mi ścięgno Achillesa(przy czym zastrzyki kupiłam samodzielnie, a za każde ich podanie płaciłam tak jak za normalną wizytę, sumując około 600zł). Gdybym wzięła jeszcze jeden lub dwa zastrzyki ścięgno mogłoby się zerwać. Zdecydowanie lek nie był przeznaczony do mojego schorzenia, a w tej chwili nie jest nawet możliwa operacja, ponieważ medycyna jest BEZRADNA w moim przypadku...

• 5

.Jestem zdziwiona niektórymi negatywnymi opiniami na temat. w /w lekarza.Pan dr Marek Grabowski bardzo fachowo zoperował złamaną reke mojego syna , dzieki czemu uratował go przed kalectwem.W trakcie dalszego leczenia w przychodni był uprzejmy i bardzo skuteczny.Obecnie moje dziecko ma pełna sprawność ręki.Uważam ,że nie powinno się oceniać kwalifikacji lekarza na podstawie jego dodatkowego zajecia w ZUS-ie nie majacego nic wspólnego z leczeniem ludzi.Poza tym gdyby był niekompetentny to nie byłoby do niego 3-4 tyg terminów w przychodni , gdzxie przyjmuja też inni ortopedzi.

• 5

Super lekarz! Od kilku lat miałem bóle kolana , namawiano mnie na operację.Miałem obawy. Trafiłem do doktora Marka Grabowskiego z polecenia kolegi.Był uprzejmy, przedstawił mi jakie należy wykonać badania i dopiero wtedy zaroponował leczenie .Na raie obyło sie bez operacji , a bóle ustąpiły.

• 1

właśnie uzdrowił kolejną osobę - ręce które leczą.

• 5

Badanie odbyło sie w gabinecie ZUS .Lekarz zbadał mnie dużo dokładniej niż niż ten leczacy mnie w przychodni.Ponadto zaproponował mi rehabilitacje na koszt ZUS , o czym żaden z lekarzy dotychczas mnie leczacych(długotrwale i mało skutecznie) nawet nie wspomniał.Ze słyszenia wiem ze jesli ktoś nie kombinuje to nie ma się czego obawiać.

• 1

"cudotwórca" !!!po co komu badania typu EMG jak wystarczy pomachać kończyną PANU doktorowi i jesteś cudownie ozdrowiony !

• 3

Lekarz orzecznik ZUS. Moja wizyta kilka minut. Kilka pytań szczegółowych i podstawowe badanie. L4 zasadne. Prawda jest taka że jak ktoś nie symuluje to nie ma problemu.

• 1

Celem tego lekarza jest cofnięcie zwolnienia lekarskiego refudowanego przez ZUS , nie liczy się pacjent.

• 1

Ja również dzisiaj zostałam cudownie uzdrowiona przez Pana doktora, po zerknięciu na moja tomografie komputerową, po której mój lekarz prowadzący zastanawia się, czy nie wysłać mnie na operacje kręgosłupa, ów Pan doktor, o którym tu mowa wysłał mnie do pracy, przy podnoszeniu ciężarów. Jestem bardzo zdumiona. Oczywiście, że będę się odwoływać.

• 1

W dniu dzisiejszym byłam na komisji lekarskiej u tego lekarza po złamaniu pozostała mi widoczna szczelina złamania nasady kośi promieniowej prawej. Lekarz stwierdził że mogę wrócić do pracy (podstawą wykonwyania pracy jest praca na komputerze) i stwierdził że ból ręki nie przeszkadza w wykonywaniu zawodu. podstawowym pytaniem było ile ważę i ile mam wzrostu a diagnoza ręka nie zrosła się bo za mam nadwagę. Nadmieniłam że choruję na cukrzycę i na niedoczynność tarczycy.

• 1

Byłem u tego lekarza w Chirurgii w Piekarach Śl. Zastępował mojego lekarza prowadzącego. byłem ok 10 min. w tym czasie odebrał ok 6 telefonów na komóce. DO kitu człowiek

• 1

Miałem operację kolana/ zerwane więzadła krzyżowe/.Po 2,5 miesiaca choroby zabrał mi zwolnienie lekarskie,Poszedłem do pracy i za miesiac znowu mialem wysięk w kolanien i L-4.Odwołałem się od się od decyzji.Sanatorium z ZUS i po przyjeżdzie znowu wysięk i L-4 .Artroskopia potwierdziła ,że więzadła są naderwane i następna operacja i jeszce jedna bo w zdrowej nodze z przeciążenia pękła mi łękotka ,swiadczenie rehabilitacyjne ,sanatoria itd.Sprawa w sądzie wygrana na moją korzyść.Tak właśnie ZUS oszczędza nasze i na nas pieniądze.Tylko kto mi zwróci za cierpienie ,dopłaty do zabiegu.Nie życzę nikomu' by trafił do tego lekarza na komisję .Jeżeli komuś przydaży się taka sytuacji zawsze trzeba się odwoływać do sądu.Z tego co mi wiadomo to p,doktor'prawie wszystkich 'uzdrawia na miejscu w 5 minut.'

Gdzie przyjmuję

place 11

ZUS

poradnia ortopedyczna
    Częstochowa
    50,806517819,1084464

place 22

oddział chirurgii urazowej i ortopedii

Częstochowa

Kłomnice
    50,919056719,3534567343669527

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat