lekarz Marek Grzywna

3,4
3,4

Sebastian

06.01.2014

Wybitnie inteligentny człowiek.. Racjonalnie ocenia i dobrze diagnozuje. Wie co człowiekowi dolega.

21.02.2013

Ogólnie nie polecam. Lekarz bada na odległość i boi się mojej grypy. Może powinnam przyjść w maseczce, żeby go nie zarazić? I stały tekst: ,,noś czapeczkę, nie myj włosów" albo ,,zaszczep się na grypę".

06.09.2012

Podczas każdej wizyty przypomina zasady zdrowego życia - utrzymanie właściwej wagi, formy aktywności fizycznej itp. (profilaktyka). Proponuje (i przypomina o terminach) wykonywanie okresowych badań. Niektóre zalecenia wydały mi się w pierwszej chwili kontrowersyjne. Prywatnie udałem się do innego specjalisty z danej dziedziny - niestety potwierdził diagnozę mojego lekarza rodzinnego.

23.06.2012

poszlam z 6cio letnim dzieckiem chorym na zapalenie oskrzeli a diagnoza byla postawiona ze dziecko jest w grupie ryzyka bo rodzina nie zakupila filtra do wody marki BRITTA i dostalam polecenia kupna pasty Elmex i szmponu przeciwłupieżowego... to sie nazywa kompleksowe leczenie ....

15.06.2012

Jestem jego pacjentką od kilku lat i przyznam ,że stawia dobre diagnozy. Dzięki jego szybkiemu rozpoznaniu chodzę jeszcze po tym świecie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Barlinek"?

None
Szpitalna 11