Marek Grzywna

Barlinek
52,9879315,207070 95 746 44 20

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
5 opinii

Wybitnie inteligentny człowiek.. Racjonalnie ocenia i dobrze diagnozuje. Wie co człowiekowi dolega.

Ogólnie nie polecam. Lekarz bada na odległość i boi się mojej grypy. Może powinnam przyjść w maseczce, żeby go nie zarazić? I stały tekst: ,,noś czapeczkę, nie myj włosów" albo ,,zaszczep się na grypę".

Podczas każdej wizyty przypomina zasady zdrowego życia - utrzymanie właściwej wagi, formy aktywności fizycznej itp. (profilaktyka). Proponuje (i przypomina o terminach) wykonywanie okresowych badań. Niektóre zalecenia wydały mi się w pierwszej chwili kontrowersyjne. Prywatnie udałem się do innego specjalisty z danej dziedziny - niestety potwierdził diagnozę mojego lekarza rodzinnego.

poszlam z 6cio letnim dzieckiem chorym na zapalenie oskrzeli a diagnoza byla postawiona ze dziecko jest w grupie ryzyka bo rodzina nie zakupila filtra do wody marki BRITTA i dostalam polecenia kupna pasty Elmex i szmponu przeciwłupieżowego... to sie nazywa kompleksowe leczenie ....

Jestem jego pacjentką od kilku lat i przyznam ,że stawia dobre diagnozy. Dzięki jego szybkiemu rozpoznaniu chodzę jeszcze po tym świecie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny