lekarz Marek Gwóźdź

Ginekolog

13.07.2012

Świetny lekarz. Prowadził dwie moje ciąże, rozwiązał obie przez cesarskie cięcie. Kompetentny, rozsądny, zawsze na poziomie (nawet w czasie żartów) - nigdy nie czułam się skrępowana w czasie badania. Serdecznie polecam!

04.10.2011

No właśnie w gabinecie jest wszystko OK, pacjentka płaci jest bardzo przyjemnie ale tylko wtedy kiedy jest wszystko w porządku. Kłopoty z kontaktem i dostępem zaczynają się wraz z nadejściem problemów zdrowotnych w przypadku szybkiej ingerencji porady. Pacjentka jest pozostawiona sama sobie. Szkoda słów. Wieeeeeeelkie rozczarowanie.

22.02.2011

Po raz pierwszy byłam pacjentką tego lekarza, gdy zgłosiłam się na pogotowie z plamieniem w ciąży. Naprawdę delikatnie (za co jestem mu niezmiernie wdzięczna) przekazał mi informację, że zarodek obumarł i konieczne jest łyżeczkowanie. Gdy zaszłam ponownie w ciążę wybrałam tego lekarza jako prowadzącego. Mimo ...

Gdy zaszłam ponownie w ciążę wybrałam tego lekarza jako prowadzącego. Mimo początkowych problemów z ciążą potrafił podczas wizyt wprowadzić atmosferę spokoju, jest bardzo rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, wzbudza zaufanie. Badania ginekologiczne przeprowadza delikatnie, a podczas usg obszernie wyjaśnia i pokazuje co jest czym :)
Bardzo odpowiada mi jego kultura osobista i fachowość, podczas badań nie czuję skrępowania. Tak samo traktował mnie podczas pobytu w szpitalu, wizyt na NFZ i prywatnych.

02.09.2010

Wspaniały lekarz. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jest miły, kompetentny i poświęca tyle czasu i uwagi ile tylko trzeba.

04.05.2010

Godny polecenia, miły rzeczowy kontakt fachowa obsługa.

Godny polecenia, miły rzeczowy kontakt fachowa obsługa.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tarnowskie Góry"?

Bogusław Tobór

Avimed