dr n. med. Marek Habela

Bardzo dobry lekarz, po kilkunastu latach których chodzę nie mam żadnych przeciwwskazań co do niego, serdecznie polecam

Pan dr to wysokiej klasy specjalista. Dla mnie rewelacja. Dobieral mi twarde szkla kontaktowe i zrobil to idealnie. Polecam.

lecze sie u pana dr już kilka lat i moje zadowolenie nie spada, kompetentny doswiadczony lekarz, spełnia moje. oczekiwania na. 100%

Moja żona leczy(ła) się u tego lekarza od dziecka (prawie trzydzieści lat). Nie podważam jego kompetencji jako okulisty, ale ostatnio Pan Habela najwyraźniej poszedł w ilość a nie w jakość - na wizytę i badanie poświęca niecałe 10 minut, badanie jest bardzo pobieżne. Żona postanowiła przejść z soczewek na okulary (oczywiście nawet nie dowiedziała się nigdy jaki rodzaj i moc soczewek kupowanych po wywindowanych cenach w tym gabinecie nosi). Pan doktor stwierdził, że na pewno będzie widziała dużo gorzej i zapisał receptę. Po zakupie nietanich szkieł i weryfikacji u optyka i okulisty okazało się, że ich moce są mocno zaniżone! Pytanie dlaczego? Czy po to żeby wróciła jednak po szkła, czy może nie było więcej czasu na dokładne zbadanie i dobranie odpowiedniej mocy szkieł?

Niestety Pan Doktor nir spełnil w żaden sposób moich oczekiwań

Niestety Pan Doktor nir spełnil w żaden sposób moich oczekiwań

pomyłka - może i lekarz kompetentny ale nie lubię kiedy ktoś mnie oszukuje - recepty nie dostaniesz dopóki nie kupisz soczewek w gabinecie /dwa razy drożej niż cena rynkowa/ jak kupisz to proszę bardzo... kolejne kupuj gdzie chcesz bo pan doktor już na tobie zarobił. NIE POLECAM

Bardzo dobry okulista. Pan Habela leczy mnie i moją córkę od kilku lat z bardzo dobrym skutkiem – zmniejsza się wada wzroku pomimo przybywających lat. Polecam. Czymże są pieniądze podług zdrowia.

Czymże są pieniądze podług zdrowia.

byłam dobra soczewki u tego lekarza i niestety po odbyciu wizyty i zapłaceniu za nią 100zł okazało się, że nie dowiem się jakie soczewki powinnam nosić dopóki nie kupię ich w gabinecie lekarza. A że ceny były 3-krotnie wyższe niż w sklepach internetowych i nie zdecydowałam się na kupno soczewek u dr Habeli - nie dowiedziałam się jakie soczewki powinnam nosić. Strata pieniędzy. Nie polecam!

Mam dużą wadę wzroku, z którą zmagam się od 14 lat. Okuliści z miejscowości, w której mieszkam, jakieś 2 lata po wykryciu wady, doszli do wniosku, że w przeciągu kilku następnych lat stracę wzrok, później zaś nie chcieli leczyć mojej wady, gdyż po prostu nie potrafili. Po wielu różnych placówkach i okulistach, polecono mi Pana Marka - to jak dotąd najlepszy specjalista, u którego miałam/mam przyjemność się leczyć. Dzięki niemu przestałam nosić okulary z grubymi szkłami i od przeszło 4 lat noszę soczewki, które zresztą pozytywnie wpłynęły na moją wadę. Jak najbardziej polecam tego okulistę, jest jednym z niewielu, którzy znakomicie znają się na wadach wzroku!

polecam. bardzo dobry lekarz. doskonałe dobrał mi soczewki twarde.

polecam. bardzo dobry lekarz. doskonałe dobrał mi soczewki twarde.