dr n. med.

Marek Hołoweńko

Ortopeda, Traumatolog

Gdzie przyjmuję
place 11

gabinet 54
Gdynia
54,511590918,5481234602 578 797

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.5/5
Kompleksowość podejścia
4.5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.6/5
Ilość poświęconego czasu
4.8/5
Uprzejmość
4.8/5
Godny polecenia
4.5/5
Średnia:
4.65
16 opinii
Opinie pacjentów
4,8/5

Wspaniały lekarz, wszystko cierpliwie mi wytłumaczył poświęcił mnóstwo czasu. I przede wszystkim mnie pocieszył, zamiast przewidywać najgorsze. Polecam, bo takich lekarzy ciężko znaleźć.

5,0/5

Wspaniały, cierpliwy, o olbrzymiej wiedzy. Genialny lekarz! Polecam go. Bardzo cieply człowiek z dużym poczuciem humoru.

5,0/5

Diagnoza trafna, leczenie udane, miły Pan, niedrogo. Po roku chodzenia po lekarzach ortopedii wreszcie kompetencja. Dziękuję

5,0/5

Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz o wielkiej wiedzy, dużym doświadczeniu i ogromnej kulturze osobistej.Cierpliwie tłumaczy problem zdrowotny i szuka najlepszej metody do jego rozwiązania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile stan pacjenta tego wymaga. Polecam dr Marka z czystym sumieniem i przekonaniem, że kolejni pacjenci będą zadowoleni z prowadzonego przez Niego leczenia. Dziękując za opiekę życzę wszystkiego najlepszego. A. Perkowska

5,0/5

Wyjątkowy lekarz! Mało tego, że jest kompetentny to jeszcze mówi ludzkim głosem, co nie jest takie powszechne u lekarzy. Polecam!

5,0/5

Polecam, można odzyskać zaufanie do służby zdrowia. Cena wizyty nie jest niska, ale Pan Marek solidnie za tę cenę pracuje.

5,0/5

Jest to człowiek o nie samowitej kulturze zawodowej.Mówiąc inaczej,odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.To co czytałam pozytywnego w wypowiedziach,z cała odpowiedzialnością potwierdzam.List niezadowolonego pana nie może wpłynać na całość oceny.Ja byłam, tak jak wiele pacjętów zaskoczona ,że jednak zdarzają się lekarz z powołania.Dziekuję Bogu za Doktora Marka Hołoweńko.Polecam każdemu potrzebującemu.

5,0/5

zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam

1,0/5

To na prawdę "super portal". Każdego można zmieszać z błotem bez żadnych konsekwencji. Kto na takie coś pozwala. A może by tak sędziów oceniać albo prokuratorów w podobnym portalu. "RankingLekarz. pl" to jakaś pomyłka intelektu.

5,0/5

Jak najbardziej polecam, lekarz który wie jak zaradzic danemu schorzeniu a nie eksperymentuje. Zawsze miły i uprzejmy! Polecam!

2,8/5

Ja, niestety, nie będę dobrze wspomniał dra Hołoweńko. Moim schorzeniem było uwięzienie nerwu łokciowego. Od Pana doktora podczas trzech wizyt na przestrzeni pól roku dowiedziałem się, na podstawie tylko i wyłącznie wywiadu, że przeciążyłem łokieć i pomóc może jedynie czas i zabiegi, dla przyspieszenia procesu regeneracji. Jak się potem dowiedziałem, wszystkie objawy, o których poinformowałem lekarza, wskazywały na problem z nerwem. Jakim cudem człowiek, legitymujący się tytułem doktora nauk medycznych, może błędnie zdiagnozować taki przypadek? Zamiast wysłać mnie na badanie USG, a następnie skierować na operację wyciągnął ode mnie pieniądze, a co najgorsze, zafundował mi uszczerbek na zdrowi - m.in. zanik mięśni ręki. Odradzam wszystkim korzystanie z usług tego lekarza, dla którego przewlekłe dolegliwości bólowe u pacjenta nie są niczym niepokojącym, ponieważ sam kiedyś upadł na nadgarstek i przez rok nie mógł zrobić pompki.:-)

5,0/5

Po wizycie wreszcie wiem co mi jest ( a byłam już u kilku lekarzy). Bardzo miła atmosfera badania i kompetencje lekarza. Polecam każdemu.

5,0/5

Niektórzy lekarze powinni mieć tak na wszelki wypadek zakaz wyjazdów do pracy za granicę. Dobra narodowe niech zostają u nas;D polecam oczywiście

5,0/5

Lekarz z powołania ,polecam................polecam .

5,0/5

To wyjątkowa osobowosc medyk 1 klasa konkretny i pomga dawać wiarę ze będzie lepiej a czasami jest tak żle że po wizycie świat jest piękniejszy a co ważne można zaufać co nie jest takie proste w chorobie dzieki p Marku A.S,

5,0/5

u tego lekarza była już część mojej rodziny, mnie samej polecono go na pogotowiu. trzeba się przygotować na długie siedzenie w gabinecie, bo ten lekarz poświęca max uwagi i czasu każdemu - a to także dłuższe czekanie w kolejce przed gabinetem, ale warto. A przy tym super nastawienie do leczenia, bardzo pozytywny człowiek - jak na lekarza to zadziwiające. JA trafilam z prostym złamaniem, więc trudno po tak prostej sprawie oceniać kompetencje chociaż wydaje mi się dobrym specjalistą, ale takie podbudowanie psychiczne bylo też bardzo pomocne. No i opinie osób w kolejce też podobne. JAk sie siedzi i czeka i pacjent [przede mną siedzi hmmm 40min to jest mocno denerwujące, ale potem jak ja też siedze 4omin, to wychodzę podbudowana i myslę że warto..czekać i sie irytowac kolejką;]

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat