lekarz Marek Horyński

Gastroenterolog

Badanie gastrologiczne "przez plexi szybkę". Po dwóch pytaniach postawiona diagnoza. Więcej mógłbym się dowiedzieć wróżąc z fusów. I to wszystko za 200zl. Totalnie rozczarowany wizytą u tego specjalisty.

lekarz nie tłumaczy nic,zapisuje dużo leków,niezainteresowany pacjentem,nie zlecił diagnostyki,zobaczymy jak to będzie na kolejnej wizycie,na tą wizytę spóżnił się i to dużo

leczę się od 11 lat, byłem już u wielu lekarzy, ale nareszcie dobrze trafiłem

leczę się od 11 lat, byłem już u wielu lekarzy, ale nareszcie dobrze trafiłem

Profesjonalista.Na podstawie podanych przeze mnie objawów,choroba zdiagnozowana przy pierwszej wizycie.Zastosowane leczenie farmakologiczne pomogło.Od 2 lat mam spokój z moją chorobą.

Strasznie bałam się badania ale muszę przyznać że wieciej napanikowałam się niż to było warte.Badanie trwało chwilkę.Lekarz bardzo miły .Wiztya kosztowała mnie 0 zł ponieważ pan dr przyjmuję też na NFZ .

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Zlecił odpowiednie badania, szczegółowo odpowiadał na zadawane pytania dotyczące mojego schorzenia. Oprócz badań i tabletek,zalecił też odpowiednią dietę. Dzięki niemu moje kłopoty z jelitem zostały znacząco zredukowane. Robinek.