mgr Marek Jaskola

Irydolog

Moja pierwsza wizyta u Irydologa. Dopiero parę dni temu się dowiedziałem czym się zajmuje taki specjalista. Mam problemy z nadwagą od paru lat (bardzo lubię jeść rogale), próbowałem już różnych metod, nic nie pomaga. Wizyta umówiona szybko. Wchodzę do gabinetu i zdejmuję okulary. Pan Doktor mówi: "Proszę zdjąć spodnie". Zdjąłem a on zaczął się wpatrywać w moje czekoladowe czoko-oko, mrucząc pod nosem coś w stylu "Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie." Badanie mi się podobało, jednak specjalista chciał je szybko zakończyć, gdyż umówiony był na wieczór z jakąś rodzinką z Torunia. Zapłaciłem 150 i ubrałem spodnie. W poczekalni na Doktora czekała chyba jego córka z niebieską fryzura, która przyjechała aby go zawieźć na umówione spotkanie. Ogólnie polecam tylko badanie mogłoby być dłuższe.

Pan Jaskola w trakcie rozmowy telefonicznej nie chcial udzielić informacji o swoich kwalifikacjach, kiedy zapytałam czy jest lekarzem odpowiedział, że jest magistrem i szybko wymienił kierunek, ale nie zrozumiałam jaki, udzielał wymijających odpowiedzi, okazało się, że nie przyjmuje w Olsztynie tylko na Śląsku i zaproponował wysłanie zdjęcia tęczówki i diagnoze online, był nieuprzejmy, niegrzeczny nieżyczliwy i na koniec rozłączył sie. Zachowanie nie do przyjecia Nie polecam kontaktu

Nie polecam kontaktu

Nie Polecam , brak wiedzy i wykształcenia !!! Pan nie jest nawet Lekarzem, radzę omijać z daleka. W dodatku bardzo nie życzliwy człowiek.

Nie Polecam , brak wiedzy i wykształcenia !!!
Pan nie jest nawet Lekarzem, radzę omijać z daleka.
W dodatku bardzo nie życzliwy człowiek.

Nie polecam, ODRADZAM KAŻDEMU KONTAKT Z TYM CZŁOWIEKIEM. Pan jest kłamcą i nie uczciwym człowiekiem. Posiadam dowody na to iż kłamie i oszukuje.

Nie polecam, ODRADZAM KAŻDEMU KONTAKT Z TYM CZŁOWIEKIEM.

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi w dolegliwosciach kobiecych, dzieki jego poradom i zaleceniom jestem spokojniejsza i lepiej funkcjonuje, w koncu moge wyspac sie w nocy i jestem wypoczęta. Pan Marek ma wielkie serce dla ludzi i to co robi dla innych jest godne pochwały. Zawsze szybko odpisuje na sma czy e-mail. Polecam i jeszcze raz polecam :)

To magister pedagogiki - żaden lekarz! Umieszczenie go w tym portalu to POMYŁKA! Przeszedł kilkumieisięczny kurs irydodiagnostyki. Strata czasu i pieniędzy!

Byłam na wizycie i nie wiem co sadzić myśle ze czas to pokaze.Jestem zwolenniczką naturalnych metod wspomagania organizmu wiele razy zioła i suplementy mi pomogły.

Pan Marek Jaskola nie jest lekarzem, jednak jako mgr jest specjalistą z zakresu promocji i profilaktyki zdrowia. Ma kurs irydologi na woj śląskie z numerem 01/1998 osobiście widziałam ksero dyplomu. Ponadto inne dyplomy także pan Marek okazuje. Koszt badania to nawet 30 zł. Terminy kontrolne raz na kilka miesięcy. W roku góra 3 - 4 wizyty. Pan marek dobrze diagnozuje w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy, zalecenia daje solidne. Nigdy nie przepisuje tego samego składu i zestawu przez kilka wizyt. Prowadzi dokumentację, wydaje kopię badania na prośbę pacjentów., Z tego ...

Nigdy nie przepisuje tego samego składu i zestawu przez kilka wizyt. Prowadzi dokumentację, wydaje kopię badania na prośbę pacjentów., Z tego co wiem ukończyl kilka kierunków studiów po dyplomowych i zaleca także z innych dziedzin życia dietetyka socjoterapia i inne. Zaleceń takich brakuje innym irydologom. Badanie samo trawa krótko natomiast cała porada nie raz 20 do 30 minut

Jestem zdecydowanym zwolennikiem naturalnych i tradycyjnych metod leczenia, ale niestety ten Pan raczej chluby irydologii nie przyniesie. Pan Marek nie jest nawet lekarzem! Ten magister PEDAGOGIKI ma tylko dyplom ukończonego w 1998 r kursu irydodiagnostyki podpisany przez Waleryego Ż. (Notabene bardzo dobrego irydologa i w 100% przeze mnie polecanego!) Za to, co mnie najbardziej zdziwiło – odnosi się raczej z niechęcią irydologów – lekarzy medycyny z Mongolii czy Chin... (może dlatego, że jego „badanie” raczej nie pokryło się z tym, które miałem okazją wcześniej przejść u innych irydologów np pani ...

Za to, co mnie najbardziej zdziwiło – odnosi się raczej z niechęcią irydologów – lekarzy medycyny z Mongolii czy Chin... (może dlatego, że jego „badanie” raczej nie pokryło się z tym, które miałem okazją wcześniej przejść u innych irydologów np pani DOKTOR MEDYCYNY z Chin, u pani DOKTOR MEDYCYNY z Mongolii i samego pana DOKTORA Walerego Ż – wyniki tych trzech badań zdecydowanie się pokrywały).
Za to za swoją wizytę liczy niemało, bo aż 95 zł – najwięcej z czterech porównywanych powyżej lekarzy (np. 2x więcej niż kierownik ukończonego przez niego kursu - pan Waley! ;-)
No dobrze, ale co za tą sumę otrzymujemy:
1. Badanie – polegające na poświeceniu latarką o oko (Pan Marek nie posiada urządzenia irydodiagnostycznego przedstawionego na zdjęciu na swojej stronie www)
2. „Kartę opisową konsultacji irydologicznej” – (zabazgrana kartkę formatu A4 – niestety, jedno co ma z lekarza to pismo – nie da się tego odczytać! - nawet pani Doktor z Mongolii pisała wyraźniej po polsku)
Karta składa się z 3 części:
PIERWSZA - opisująca budowę tęczówki. Na moje pytanie „co Pan tu napisał” padła odpowiedź – tego i tak Pan nie zrozumie – to jest dla lekarza.
DRUGA- „Wnioski diagnostyczne” – te poprosiłem o przedyktowanie i sam sobie je przepisałem (stąd wiem że nie trafione ;-).
TRZECIA - Zalecenia dietetyczne – tu otrzymałem zalecenie: unikać produktów lopolopuzowych (<- jeśli dobrze odcyfrowałem jego bazgroły). Na pytanie „co to za produkty” odpowiedział – "niech pan sobie w googlach sprawdzi bo to za dużo tłumaczenia". No wybaczcie – takie stwierdzenie na koniec badania za prawie 100zł już całkiem go pogrążyło w moich oczach.

3. Najlepsze jednak było „Podsumowanie wizyty” czyli stwierdzenie, że wszystkim moim dolegliwościom winien jest stres! ... na który przepisał herbatkę uspokajającą ;-)

Tyle to ja też mogę powiedzieć każdemu znajomemu za darmo – bo kto z nas teraz nie żyje w większym lub mniejszym stresie ;-)

Reasumując – wizyta u Pana Marka Jaskola to strata czasu, a przede wszystkim pieniędzy. Polecam poszukać dobrego irydologa – LEKARZA MEDYCYNY! Irydodiagnostyka to bardzo kompleksowe badanie, zupełnie bezinwazyjne, lecz dające obraz stanu zdrowia całego organizmu. Na podstawie dobrze przeprowadzonego badania można dopasować zarówno kurację ziołowa jak i dietę dla każdego pacjenta. Niestety – nie da się tego nauczyć na kursie ;-)

Jestem bardzo zadowolony, wysłałem do tego Pana moją małżonkę, której coś dolegało, nie wiadomo co. Pan Jaskola wydał diagnozę, przepisał leki. Po 2 miesiącach okazało się, że diagnoza i przepisane zioła były skuteczne i mojej lubej polepszyło się. Teraz jest już dobrze. Polecam !!