lekarz Marek Jaszczak

Neonatolog, Pediatra

stanowczo odradzam tego człowieka! też myślałam, że on jest super, do czasu, aż moje dziecko poważnie zachorowało.... wtedy codziennie, przez cały tydzień byłam u niego, do tego dzwoniłam co chwilę, że u synka nie ma poprawy... ufałam, że będzie ok.... ale jego stan nie dawał mi spokoju i późnym wieczorem stwierdziłam, że muszę jechać znów do dr. na 7-ej wizycie pan dr stwierdził, że nie wie co synkowi dolega...(ale za wizytę kasę wziął jak i za 6 poprzednich po 100 zł!!!) i odesłał do szpitala.... nawet nie wiedział do którego mamy się udać!!! a jak się w szpitalu później okazało cenna była każda minuta!!! dziecko trafiło tam skrajnie wyczerpane i już ledwo żywe... przywitały mnie oczywiście niemiłe epitety w stylu "jak ja mogłam do takiego stanu doprowadzić dziecko..." a to jaszczak przez tydzień nie rozpoznał rotawirusa! przez cały tydzień twierdził, że dziecko ma nietolerancję laktozy i że czasem tak się zdaża nawet u niemowlaka 9-miesięcznego i ja głupia mu uwieżyłam, że mój pokarm nagle zaczął dziecku szkodzić... nigdy więcej!!! myślałam, że to dobry lekarz, bo ze starszą córką do niego chodziliśmy i było wszystko ok. ale jak się okazuje, córka jest okazem zdrowia z natury a nie dzięki lekarzowi, bo nie choruje wcale! A wracając do synka... w szpitalu wszystkie pielęgniarki i lekarze pytali kto mnie tak urządził, bo nie mieli jeszcze tak poważnego przypadku na oddziale! Pytali dlaczego od razu nie wezwał karetki, widząc jako lekarz w jakim stanie jest mój synek! jaszczak nawet nie zadzwonił, żeby spytać jak się czuje...Jeszcze jest inna sprawa związana z synkiem, jaszczak od urodzenia twierdził, że syn ma AZS i że należy to smarować takimi, czy siakimi preparatami, a jak nie pomagały to kazał zmieniać na inne, miałam tego wszyskiego w domu tyle, że mogłabym chyba aptekę otworzyć i nic nie pomagało.... skóra wyglądała cały czas bardzo źle... myślałam już, że "atopowcy" tak już mają....ale wystarczyło zmienić lekarza i od razu wszystko się zmieniło.... więc jeśli kochacie swoje dzieci, to trzymajcie się od jaszczaka z daleka!!!(P.S. nazwisko specjalnie małą literą...)

ja mogę doktora Jaszczaka polecic w 100%. Najpierw wyciągnął mnie z astmy, a teraz leczy powikłania po szpitalne u mojej corki. Nie daje antybiotyków, jak inni. Leczenie jest prowadzone na zwykłych lekach i przede wszystkim przynosi rezultaty. Ja mogę smiało powiedziec " dziekuję że pan jest"

ja mogę doktora Jaszczaka polecic w 100%.

Witam! moja córka urodziła się 26.09.2004r w szpitalu przy ulicy Mickiewicza gdzie pediatrą był owy dr. Dziecko urodzone w 36 tyg siłami natury, 8 godzin po porodzie u dziecka pojawiają się niepokojące objawy, wahania cukrów, lekarz nie mając w szpitalu zabezpieczenia w postaci oddziału nie przekazuje dziecka do specjalistycznego szpitala tylko czeka do rana. O godzinie 7 rano dziecko trafia na OIOM w stanie zagrożenia życia z objawami sepsy. Na dokumentach dotyczących przekazania dr.Jaszczak podaje ,,brak adaptacji z racji wcześniactwa,, za 30min przyjęcie na OIOM i opinia innego lekarz SEPSA. Jak dr.Jaszczak jako specjalista neonatolog mógł do tego dopuścić? Dziś moja córka ma 9 lat i dwa miesiące, nie siedzi, nie chodzi i jest karmiona przez sondę. Wnioski wyciągnijcie sami. Pozdrawiam

Polecam wszystkim dzieciakom dr.Jaszczaka leczenie polega na zwyklaych lekach bez zadnych antybiotykow i podstawa jest picie zimnych napojow z lodówki i czysty nosek po pierwszej wizycie niechcialo mi sie wiezyc ze pomoze mojemu dziecku a tu sie sprawdzilo prawie 3miesiace bez choroby u nas to cos nowego wczesniej dzieciak byl chory 2 razy w miesiacy za kazdym razem bral antybiotyk Drodzy rodzice nie pozwolcie aby wasze dzieci byly faszerowane nonstop antybiotykami jeszcze raz polecam dr.JASZCZAKA

Nie wiem kto te opinie pisze ale w każdym razie "dzięki" tym opinią trafiłam do dr Wizyta 12 min i 100 nie ma Stwierdził że żadnych zmian u dziecka nie słyszy i oczywiście kazał pić wode z lodówki rocznemu dziecku Skierował na jakieś badania i z wynikami kazał przyjść Jak dla mnie wydawac kolejne 100 zł za taką wizytę to strata czasu i pieniędzy Na drugi dzień udałam się do innego dr który odrazu stwierdził zapalenie płuc Więc jakim cudem dr J. nic nie wysłuchał???

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałem.Dla mnie jest numer uno:)

Od 2 lat chodzimy z synem do dr Marka, dla nas to niemalże cud bowiem od tego czasu dziecko nie dostało żadnego antybiotyku. Wcześniej leczony w nadmiarze antybiotykami, nawet jeśli było to zwykłe przeziębienie to diagnoza była następująca "Jeśli nie poda pani antyb. to za chwilę będziemy mieć zapalenie płuc". Przeszliśmy przez ręce wielu pediatrów w Częstochowie, dopiero Pan dr fachowo,rzetelnie przedstawiał nam stan zdrowia dziecka, szczegółowo omawiając jak podawać PROSTE !!!! leki. Metody na pierwszy rzut oka bardzo naturalne, żadnych toksycznych lekarstw. Trzeba zaufać Panu dr, Jego już słynna "woda z lodówki" może rodziców przyprawić o zawrót głowy ale DZIAŁA, sprawdziłam wielokrotnie że działa!Nie wmawia alergii, nie stosuje wziewów, sterydów, bada szczegółowo. Syn uwielbia Pana dr, zawsze na wspomnienie wizyty reaguje z duża radością. Pan dr odbiera tel. o różnych porach dnia i nocy, mimo iż nie ma go na co dzień w Częstochowie to zawsze służy fachową pomocą przez tel. Wiem, że dzięki niemu uniknęliśmy przynajmniej dwóch pobytów w szpitalu. Dla nas to wielkie szczęście, że nasze dziecko trafiło w ręce dr Jaszczaka. Tak powinny wyglądać prywatne wizyty u wszystkich "częstochowskich fachowców-pediatrów". Z wyrazami ogromnego szacunku - Mama O.

Nie zastapie pana doktora innym lekarzem jest super,moja córeczkę leczy 1,5 roku i nie dostala antybiotyku,zawsze stawia trafną diagnoze,polecam warto.

swietny lekarz!polecila mi go znajoma.moja corka po seri lekow wkoncu przestalakaszlec.polecam goraco!!!!1

Jest doskonały! Niezwykle kompetentny, zawsze daje trafione leki, na które dziecko błyskawicznie reaguje. Nie preferuje antybiotyków, a mimo to leczenie jest zawsze bardzo skuteczne. Po 3 tygodniach chodzenia do 3 różnych lekarzy (w przychodni) i wydaniu ponad 200zł na leki (a dziecku było coraz gorzej, leciała przez ręce), zdecydowałam się na wizytę prywatną u dr Jaszczaka. Po 2 dniach leczenia (bez antybiotyków) u dziecka nie było objawów choroby! A za tak skutecznie dobrane leki zapłaciłam raptem 25 zł! Poza tym na wizycie człowiek czuje, że lekarz ma dla niego czas, wysłucha wszystkich wątpliwości, wszystko dokładnie wytłumaczy, zawsze na spokojnie. I przy okazji udzieli na życzenie kilku wskazówek dot. wychowywania maleńkich dzieci tak, aby zapewnić im pełny rozwój. Zdecydowanie polecam!!! Ale przyjmuje w Częstochowie prywatnie chyba tylko w soboty :(