lekarz Marek Jaworski

1,8
1,7

Ewa

07.09.2016

Po jednej gwiazdce to i tak za dużo dla tego lekarza. Bardzo nieprzyjemny człowiek, pacjent czuje się u niego jak intruz. Fachowość także dużo pozostawia do życzenia. Po co Medicus w Opolu zatrudnia tak fatalnego lekarza???

Anonim

13.06.2016

NIE POLECAM. Wizyta trwa 3 minuty. Pan jest tak chamski, że to jest aż niewiarygodne. Wywyższa się nad zwykłym szarakiem. Wizyta to jest jedna wielka łaska ze strony wielkiego pana doktora. Szkoda czasu. Terminy do tego pana są krótkie ale teraz wiem dlaczego, warto poczekać na jakiegoś lekarza z ludzkimi odruchami.

Agnieszka

01.04.2016

Zdecydowanie nie polecam. Poszłam z dzieckiem, którego nawet nie obejrzał dokładnie, tylko z perspektywy fotela rzucił okiem na siedzące na kozetce dziecko. Najpierw powiedział że nie ma problemu, potem że źle obserwuję dziecko, potem że z tego wyrośnie (!), a na koniec że to problem neurologiczny. Ciężko go było zainteresować pacjentem. Wizyta w porywach trwała 2 min. Z bezsilności wyszłam i się rozryczałam, bo jak pomóc dziecku skoro lekarz nie chce. Pozdrawiam wszystkich mijających mnie wcz na moście ;-) ZABRANIAM WAM DO NIEGO IŚĆ ;-)

Bożena

08.03.2016

Lekarz może i kompetentny, ale za empatię i uprzejmość powinien otrzymać ZERO. Podejście do pacjenta obcesowe i wyniosłe, nie jest człowiekiem, tylko biznesmenem. Nie oceniam wiedzy i kompetencji, bo po jednej wizycie trudno to ocenić, miałam nadzieję, że lekarz w średnim wieku ma doświadczenie nie tylko zawodowe ale też doświadczenie w relacjach międzyludzkich - myliłam się :(
Nie polecam wizyty u Pana Jaworskiego osobom wrażliwym i cierpiącym.

Karamazow

24.02.2016

Ten Pan jest miły, ale pod warunkiem, że jest to wizyta płatna i ma coś do sprzedania. Na wizytach z NFZ prezentuje zwyczajne chamstwo i zbywanie pacjenta, za które w UK niektórzy lekarze wylatują z pracy. Nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Opole"?

NZOZ ORTOPEDIA
Licealna 18