lekarz Marek Jaworski

2,4
2,2
1,9
1,8

Lekarz niestety swojej wiedzy nie odświeżał i nie konfrontował z nowościami naukowymi chyba od lat 60. ubiegłego wieku, swoje zalecenia argumentuje jedynie swoim autorytetem i dowodami anegdotycznymi. Brak podejścia całościowego, duża ignorancja i arogancja, można mieć wrażenie, że zalecenia dla każdego pacienta to po prostu 'kopiuj - wklej' Zdecydowanie nie polecam

Zdecydowanie nie polecam

Brak szacunku do pacjenta, zainteresowanie jednym problemem a nie calosciowym podejsciem, nieuprzejmy, opryskliwy, nie przejmuje sie promieniowaniem pobieranym przez pacjentow, a jak juz zada posrednio wiele dawek promieniowania to mowi zeby isc na basen.

Z braku laku szybkich terminów zdecydowałam się na tego lekarza. Zrobiłam błąd - dzień przed wizytą spojrzałam na te wszystkie niepochlebne opinie i byłam bardzo zestresowana samą wizytą. Okej, przyznaję lekarz nie jest zbyt sympatyczny, ale widać, że wie co mówi i jest jednym z niewielu ekspertów w Opolu. Fachowa pomoc i ogromna wiedza. Jeżeli szukasz lekarza, żeby se pogadać o pierdołach to idź gdzie indziej. Jeżeli interesuje Cię rozwiązanie problemów i wiedza na ich temat idź do niego. Ogółem polecam.

Jestem po pierwszej wizycie mile zaskoczona po wcześniej przeczytanych negatywnych opiniach.Pan doktor jest skąpy w słowach,nie wdaje się w dyskusje,ale to tylko skraca czas pobytu w gabinecie i nie ma poślizgu dla następnych pacjentów.Ważna jest diagnoza i rozpoczęcie leczenia co uczynił,oby tak dalej.

Nie polecam.zle zdiagnozował problem mojego dziecka.Totalna olewka pacjenta.Kpi z innych specjalistòw.

Po jednej gwiazdce to i tak za dużo dla tego lekarza. Bardzo nieprzyjemny człowiek, pacjent czuje się u niego jak intruz. Fachowość także dużo pozostawia do życzenia. Po co Medicus w Opolu zatrudnia tak fatalnego lekarza???

NIE POLECAM. Wizyta trwa 3 minuty. Pan jest tak chamski, że to jest aż niewiarygodne. Wywyższa się nad zwykłym szarakiem. Wizyta to jest jedna wielka łaska ze strony wielkiego pana doktora. Szkoda czasu. Terminy do tego pana są krótkie ale teraz wiem dlaczego, warto poczekać na jakiegoś lekarza z ludzkimi odruchami.

Zdecydowanie nie polecam. Poszłam z dzieckiem, którego nawet nie obejrzał dokładnie, tylko z perspektywy fotela rzucił okiem na siedzące na kozetce dziecko. Najpierw powiedział że nie ma problemu, potem że źle obserwuję dziecko, potem że z tego wyrośnie (!), a na koniec że to problem neurologiczny. Ciężko go było zainteresować pacjentem. Wizyta w porywach trwała 2 min. Z bezsilności wyszłam i się rozryczałam, bo jak pomóc dziecku skoro lekarz nie chce. Pozdrawiam wszystkich mijających mnie wcz na moście ;-) ZABRANIAM WAM DO NIEGO IŚĆ ;-)

Lekarz może i kompetentny, ale za empatię i uprzejmość powinien otrzymać ZERO. Podejście do pacjenta obcesowe i wyniosłe, nie jest człowiekiem, tylko biznesmenem. Nie oceniam wiedzy i kompetencji, bo po jednej wizycie trudno to ocenić, miałam nadzieję, że lekarz w średnim wieku ma doświadczenie nie tylko zawodowe ale też doświadczenie w relacjach międzyludzkich - myliłam się :( Nie polecam wizyty u Pana Jaworskiego osobom wrażliwym i cierpiącym.

Nie polecam wizyty u Pana Jaworskiego osobom wrażliwym i cierpiącym.

Ten Pan jest miły, ale pod warunkiem, że jest to wizyta płatna i ma coś do sprzedania. Na wizytach z NFZ prezentuje zwyczajne chamstwo i zbywanie pacjenta, za które w UK niektórzy lekarze wylatują z pracy. Nie polecam.