Marek Jaworski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.95
37 opinii

Z CAŁEGO SERCA PRZESTRZEGAM PRZED TYM LEKARZEM. Stosuje on metodę spychologii. Nie ma to znaczenia, że pacjent był już u niego w tym roku i schorzenie dotyczyło tej samej kończyny, nie udzieli on pomocy bez ponownego skierowania od lekarza pierwszego kontaktu z dokładnym opisem danego schorzenia. Nie ma to znaczenia, że dolegliwość jest bolesna i może mieć powiązanie z poprzednią wizytą.

ma ogromna wiedze i potrafi kazdemu kto sie do niego zglosi pomoc

Tragedia,dziwię sie Zarządowi Medikusa iż takiego "specjalistę" zatrudnia.

Wywiad z pacjentem 30 sekund tyle samo badanie , i blokada.W dniu mojego badania to samo leczenie dla pozostałych 5 pacjentów czyli depo medrol zastrzyk 40 zł + zayp leku

Lekarz doświadczony, posiada napewno dużą wiedzę lecz przez swoje podejście często brnie w pierwszą diagnozę którą sobie postawi. Nawet jak diagnoza zaczyna się robić wątpliwa. Rzadko zleca dodatkowe badania obrazowe, często kieruje się swoim wyczuciem - jeśli sam nie opiszesz drobiazgowo sytuacji potraktuje sprawę jako błachą. Warto nalegać na to aby kierował na dodatkowe badania diagnostyczne takie jak RTG, USG, MRI gdyż sam raczej tego nie zleci.

Jestem zaskoczony taką ilością negatywnych opinii n atemat tego lekarza. Do dr Jaworskiego trafiłem przypadkiem po upadku w wyniku którego naderwałem wiązadła w kolanie. Nie mam może porównania z innymi lekarzami tego typu, ale otrzymałem fachową i kompleksową pomoc

Fatalny lekarz ! Pacjenta przyjmuje z łaski - moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana wyglądała tak: Stawia błędną diagnozę podważając opis radiologa ( sprawa wyjaśniona już przez dwóch innych specjalistów ), wysyła na dodatkowe prześwietlenie, które mam zrobione 'od ręki'. Wracam do gabinetu z kliszą, pod gabinetem pusto. Lekarz każe mi się zapisać na następny termin bo 'ma dużo pacjentów'. Wcześniej poświęcił mi trzy minuty. DOSŁOWNIE !!!!! Ktoś taki nawet weterynarzem nie powinien być. Moja rada - NIGDY DO TEGO LEKARZA !!!!!!!!!!

zmarnowałam skierowanie i muszę postarać się o nowe bo nie chce tego człowieka (?) już oglądać!

nie polecam... wrozy z fusow i przypisuje iniekcje do stawu, ktore sporo kosztuja a nie pomagaja.....gburowaty... odradzam wszystkim, mi nie pomogl.

nie polecam zostałem potraktowany jak inruz który przeszkadz żadnego zainteresowania ,miałem odczucie ze nie zarobi na mnie i miema co poświęcac czasu takiemu pacjętowi

omijać szerokim łukiem, niegrzeczny, niemiły, niechętny do pomocy, stwarza problemy, siedzi w gabinecie nie ma pacjentów a nie zalatwi sprawy do końca- odsyła za miesiąc bez powodu- zupełnie niezrozumiale

szczerze polecam! spełnia oczekiwania, jest kompetentny, uprzejmy, posiada ogromną wiedzę... nie zdarzyło mi sie by się pomylił co do choroby... wszytsko ma w małym paluszku;)

Zdecydowanie odradzam tego lekarza,to konował jakich wśród lekarzy na pęczki.Chamski,pacjenta traktuje z góry i jak neardentalczyka conajmniej!!!!!!!!!!!

Nie polecam popieram opinie pozostałych co trafili na Pana doktora

Zgadzam sie z większokodśćią opini jakie przeczytałam. Pacjent dla dla tego lekarza to zło konieczne .

Lekarz z dużą praktyką, wspaniały, wyrozumiały,cierpliwy.Dobiera różne metody rehabilitacji. Godny polecenia.

Pragnę wyrazić swoją opinię po wizycie w polacówce Medicus przy ul.Piłsudskiego w gabinecie ortopedycznym.Odniosłem wrażenie,że Pan doktor J. traktuje pacjętów jak zło konieczne ,które musi jakoś przetrzymać do określonej godziny , mruczy pod nosem lekceważąc petenta a odpowiedzi na zadane pytania formułuje jak do osobnika niedorozwiniętego.Informacje oczywiste dla niego nie są wiadome dla pacjenta ,gdyby tak było nikt by się nie fatygował do Pana DOKTORA.Jestem rozczarowany może miałem wygórowane oczekiwania!

Całkowity koszmar. Najpierw wzbudzał zaufanie, mimo swojej małej uprzejmości podczas wizyty wydał sie osobą kompetentną, ale po czasie okazało się ze jest tragiczny! Niestety jego niekompetencja wpłynęła na pogorszenie sie stanu mojego kolana. W pełni zgadzam sie z opinią ze traktuje pacjenta całkowicie przedmiotowo. Nigdy nie polecę!

Dość typowy przedstawiciel środowiska lekarskiego. Chamsko traktujący pacjenta, który dla niego jest tylko przedmiotem. Przykrością, której jakoś trzeba się pozbyć. Będę starał się tego pana unikać.

beznadzieja zupelna!!! taki konowal nie powinien ludzi leczyc!!!

Człowiek nie na miejscu. Podejście do pacjenta - wykpić i spławić. Wyśmiał mnie 2 razy, nic sobie z tego nie robiąc. Nie potrafił objaśnić co mi jest, wiedział natomiast jedynie to, że nogę trzeba usztywnić (takiej "diagnozy" spodziewałam się w szpitalu, więc zdecydowałam się na wizytę prywatną). Nie polecam nikomu! Pieniądze wyrzucone w błoto!

LEKARZ NIEKOMPETENTNY - traktuje pacjenta z góry, wstrzykiwał mi blokady do stawu barkowego, które nie pomogły a wręcz źle wpłynęły na mój organizm. Leczył ,kasował pieniądze za dolegliwości, których wogóle nie było. Będąc na wizycie u jednego z najlepszych ortopedów w Opolu dowiedziałam się ,że to wcale nie boli mnie bark tylko dolegliwości pochodzą od kręgosłupa! Lekarz zakazał mi jakichkolwiek zabiegów laserowych i ultradźwięków, które oczywiście zlecił dr jaworski, powiedział że to SKANDAL, że ktoś taki wogóle leczy!!LUDZIE ODRACAM TEGO LEKARZA- niemiły, niekompetentny, leci tylko na kasę!!!

Jest to jedyny lekarz kóremu zaufałam. Zawsze miły i uśmiechnięty na wizycie u niego. Bezinteresowanie pomagał i leczył.Tłumaczy spokojnie. Wspaniały lekarz.

Byłem prywatnie 3 razy u tego lekarza (po artroskopii kolana). Za każdym razem jedynym lekarstwem na moje dolegliwości była kuracja za 1500zł. (zastrzyki do stawu kolanowego). Ciekaw jestem ile Pan Doktor ma prowizji od dostawcy tego leku? Proponuję Panu Dr emeryturę. A wszystkim chorym zalecam omijania go z daleka!

Wolę nie komentować. Traktował mnie z góry jak szkolniaka był b. nieuprzejmy

Byłam u pana Jaworskiego skierowana przez ZUS oczywiście jego opinia była pozytywna dla ZUS. Jestem zdrowa zdolna do pracy ale mam wziąsc blokade na bark i zrehablitowac chodząc do pracy.najgorszy lekarz w Opolu nikomu nie polecam chyba że chce być natychmiast uzdrowiony.oczywiści nie umie czytać zdjęc rtg podważył trzech lekarzy.dno totalne.

po kilku wizytach u p.doktora wrazenia sa zdecydowanie pozytywne,moze nie tryskal humorem,ale wszystko dokladnie objasnil i zalecil dalsze badania,na dzien dzisiejszy czuje sie bardzo dobrze a po urazie niema nawet sladu.Z pelna odpowiedzialnoscia polecilabym tego lekarza.ZADOWOLONA

Potwierdzam wcześniejsze opinie pacjentów - co prawda przy każdej wizycie dokładnie tłumaczył co mi dolega, szkoda tylko, że za każdym razem miał inną diagnozę (badał mnie tylko raz, a na usg stawu kolanowego zrobione w prywatnym gabinecie nawet nie spojrzał). Wizyty u 2 kolejnych specjalistów (tym razem prywatnie)tylko utwierdzają mnie w negatywnej opinii o Panu doktorze. Zdecydowanie nie polecam - wg mnie "wróży z fusów".

Ogólne określenie to ,,LIPA do sześcianu'', denny jak kanka od mleka. Nic nie tłumaczy, do tego zdjęcia z RTG ocenił jak niewidomy kolory. Mam nadzieję, że Medikus w Opolu nie zejdzie na psy i zatrudni nowych ludzi. Bardzo negatywny facet. Nie polecam. Za to na szpitalnej w Opolu jest dobra obsługa i wiedza.

SZOK,SZOK,SZOK !!!Kompletnie się zawiodłam na tej wizycie. Lekarz nie dokładnie bada,nie rozpoznał dolegliwości (pomimo że było wykonane USG) i jest bardzo niesympatyczny !!!. Dziwie się, że MEDICUS go zatrudnia. Szkoda że wcześniej nie poczytałam opinii innych pacjentów.

BYŁEM U TEGO PANA W MEDICUSIE PL. PIŁSUDSKIEGO. PRZYCHODNIĘ OSOBIŚCIE SZANUJĘ /UPRZEJMOŚĆ I DOBRĄ ORGANIZACJE/ - ZDECYDOWANIE ODRADZAM TRZYMANIE TEGO PANA NA JAKIMKOLWIEK KONTRAKCIE BO PRZYNOSI WAM TYLKO NIECHĘĆ PACJENTÓW DO KORZYSTANIA Z PRZYCHODNI I ZŁĄ OPINIĘ.POTWIERDZIŁY TO DWIE PACJENTKI Z KTÓRYMI MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ BYĆ PACJENTEM TEGO PANA. TRUDNO OKREŚLIĆ JEGO WIEDZĘ BO NIEWIELE USŁYSZAŁEM NA TEMAT STANU MOJEGO KOLANA ZA TO DUŻO O SKORZYSTANIU Z PRYWATNEGO ZABIEGU U NIEGO.

Kompletnie sie zawiodłem na tej wizycie. Lekarz nie rozpozanł dolegliwośći, nie dokladnie bada i nie mmile traktuje pacjentów. Napewno już nigdy nie zawitam do jego gabinetu. ;(

Zero jakichkolwiek badan, leczy na "oko",mi nie pomogl:( zdecydowanie nie polecam!!!

lekarz nie wzbudza zaufania pacjentów czy to podczas wizyty "publicznej" czy też prywatnej. jeżeli nie pociągnie się go za język, nie wytłumaczy choroby. zbywa pacjentów, jest średnio uprzejmy.a powinno być inaczej!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Pomimo,że była to wizyta prywatna, lekarz nawet nie podjął próby zbadania mojego stawu biodrowego. Totalny brak zainteresowania pacjentem. Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam!!!!

NIC MI NIE POMÓGŁ, POMIMO ŻE MIAŁ DYŻUR NOCNY W SZPITALU, A JA BYŁAM PO OPERACJI KOLANA.BÓLE BYŁY POTWORNE, ALE PIELĘGNIARKI NIE MIAŁY ZADYSPONOWANE KROPLÓWKI PRZECIWBÓLOWE, WIĘC NIE PODAŁY MI NIC.POMIMO ŻE GO WZYWAŁAM NIE PRZYSZEDŁ DO MOJEGO ŁÓŻKA, DOPIERO INTERWENCJE U ANASTEZJOLOGA POMOGŁY I DOSTAŁAM ŚRODKI PRZECIWBÓLOWE.BARDZO ŹLE WSPOMINAM ORTOPEDĘ JAWORSKIEGO. OPOLANKA

Pan doktor nie zainteresował się moją chorą nogą,nie obejrzał jej nawet ani nie zbadał, tylko przepisal żel przeciwbólowy, który bez recepty moge kupić w aptece. Nie poświęcił mi nawet 3 minut, zbył mnie szybko. Jestem bardzo rozczarowana tą wizytą, nigdy więcej nie pójde do tego lekarza. Przykro mi.Marianna z Opola

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny