lekarz Marek Jaworski

1,9
1,7

Agnieszka

01.04.2016

Zdecydowanie nie polecam. Poszłam z dzieckiem, którego nawet nie obejrzał dokładnie, tylko z perspektywy fotela rzucił okiem na siedzące na kozetce dziecko. Najpierw powiedział że nie ma problemu, potem że źle obserwuję dziecko, potem że z tego wyrośnie (!), a na koniec że to problem neurologiczny. Ciężko go było zainteresować pacjentem. Wizyta w porywach trwała 2 min. Z bezsilności wyszłam i się rozryczałam, bo jak pomóc dziecku skoro lekarz nie chce. Pozdrawiam wszystkich mijających mnie wcz na moście ;-) ZABRANIAM WAM DO NIEGO IŚĆ ;-)

Bożena

08.03.2016

Lekarz może i kompetentny, ale za empatię i uprzejmość powinien otrzymać ZERO. Podejście do pacjenta obcesowe i wyniosłe, nie jest człowiekiem, tylko biznesmenem. Nie oceniam wiedzy i kompetencji, bo po jednej wizycie trudno to ocenić, miałam nadzieję, że lekarz w średnim wieku ma doświadczenie nie tylko zawodowe ale też doświadczenie w relacjach międzyludzkich - myliłam się :(
Nie polecam wizyty u Pana Jaworskiego osobom wrażliwym i cierpiącym.

Karamazow

24.02.2016

Ten Pan jest miły, ale pod warunkiem, że jest to wizyta płatna i ma coś do sprzedania. Na wizytach z NFZ prezentuje zwyczajne chamstwo i zbywanie pacjenta, za które w UK niektórzy lekarze wylatują z pracy. Nie polecam.

A

02.06.2015

Dr Jaworski dokładnie obejrzał dokumentację medyczną, skierował bez żadnego problemu i proszenia się na dodatkowe badania RTG i MRS. Generalnie pod kątem medycznym bez zastrzeżeń. Trochę mało empatii, ale przy dużej ilości pacjentów nawet się nie dziewię. Wizyta odbyła się dokładnie w zaplanowanym czasie, bez opóźnień.

Ivan

18.01.2015

Bardzo dobry lekarz ortopeda!!!tlumaczenie choroby i leczenia naprawdę w samych superlatywach.polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Opole"?

NZOZ ORTOPEDIA
Licealna 18