lekarz Marek Jaworski

Endokrynolog

Bardzo miły i sympatyczny lekarza.znakomity specjalista,zawsze wyszystko wytłumaczy. Godny polecenia

tego Lekarza pamiętam z ul. Sobieskiego w Częstochowie, gdzie leczyłam się u Niego na niedoczynność tarczycy (nieprawidłowa diagnoza). Z wizyt pamiętam godzinne wyjścia na kawę do pań pielęgniarek (tak, zostawiał np. pacjentów w gabinecie i go nie było), spóźniał się godzinę, przyjmował 2 pacjentów i szedł na dłuuuuugą kawę. W gabinecie nieuprzejmy, za każdym razem oferował wizytę prywatną, na którą w tamtym czasie moich rodziców nie było stać. Później już zrezygnowałam z wizyt - pomimo tak fatalnych warunków miał wielu Pacjentów i gdy usłyszałam o najbliższym terminie wizyty "za rok", darowałam sobie.

Chodzimy z córką na Sobieskiego (przychodnia matki i dziecka) w Częstochowie do tego pana. Mogę powiedzieć tylko jedno pasuje do ogólnego poziomu tej placówki i nadaje się tylko aby przepisać badania. Aby dowiedzieć się co jest z córką pojechaliśmy do Krakowa, endokrynolog Ewa Krajewska-Siuda wyjaśniła nam co się dzieje z tarczycą córki. Marek Jaworski w przychodni poza wystraszeniem i niedwuznacznym zaproszeniem do gabinetu prywatnego nic nie wniósł. Ogólnie się nadaje do wypisania badań na NFZ i z tego będziemy korzystać. Pani Ewa Kurzajewska poleciła nam w Częstochowie panią Anetę Gawlik i tam będziemy leczyć dziecko.

Brak słów,zdecydowanie odradzam,brak kompetencji,leczy na nieistniejąca chorobe,dopiero wizyta w Klinice w Katowicach wyjaśniła sprawe.

Pan dr umie liczyć pieniądze. Mimo złożonego problemu zdrowotnego i kilkuletniego leczenia, skupia się tylko na wąskim wycinku i na... cenie wizyty. To o czym komentarze obok, że kasuje za badania wykonywane na publicznym sprzęcie w przychodni, to prawda- niestety. Rozumiem, gdyby należało uiścić opłatę w kasie przychodni, to nawet popieram, ale żeby brać do kieszeni to skandal.

Pan doktor inkasuje za badania wykonywane w przychodni na Sobieskiego. Wstyd!

Pan doktor inkasuje za badania wykonywane w przychodni na Sobieskiego. Wstyd!

Generalnie robi wrażenie dobrego lekarza. Na wizycie prywatnej bardzo miły, skrupulatny, dokładnie wyjaśnił sposób leczenia. Niestety na USG zaprosił mnie do publicznej przychodni i kazał sobie zapłacić 50zł, a to jest wg mnie skandal, że w ten sposób dorabia w miejscu pracy i nie na swoim sprzęcie. Dodatkowo kiedy przyszłam na USG myślał, że jestem pacjentką przychodni(a nie od niego z prywatnego gabinetu) i musze powiedzieć, że był raczej niemiły, żeby nie powiedzieć chamski. Dopiero jak się wyjaśniło, że to prywatne wizyta, zmienił swoje zachowanie.

Lekarz zdzierca zależy Mu tylko na kasie a nie na pacjencie. Bierze kasę nawet za badania wykonane w przychodni. USG wykonuje w szpitalu na sprzęcie szpitalnym i pobiera za to opłatę w kwocie 50,00 złotych

To jest doktor na medal,po prostu świetny człowiek,z nieba mi pan doktor Jaworski spadł,to jest spoko człowiek:)

Świetny lekarz i człowiek bardzo sympatyczny i konkretny polecam naprawde

Świetny lekarz i człowiek bardzo sympatyczny i konkretny polecam naprawde