Marek Jodełka

Protetyk, Stomatolog

Polecam Pana Marka Jodełkę. Delikatny, empatyczny, uprzejmy. Dokładny, sumienny. Pełen profesjonalizm.

O nie nie nie. Pan doktor chyba od jakiegoś czasu pracuje jak za karę, pobieżnie, niedokładnie... Z sentymentu chodziłam , ale już koniec. Nie wspomnę o porcelanowym moście z kupę kasy który robił mojej mamie. Dramat! To chyba łupane w kamieniołomie było. Efekt taki, że robiła drugi raz u innej Pani doktor.

Zdecydowanie polecam Pana Marka! Uprzejmy, mily i - przede wszystkim - bardzo profesjonalny. Z chwila pojawienia sie u mnie pierwszych zabkow, od poczatku byly pod czujna i troskliwa opieka Pana Jodelki. Moznaby rzec, ze wizyta u tego stomatologa to czysta przyjemnosc, ale z oczywistych wzgledow tak nie napisze - az takim masochista nie jestem ;) Polecam w 100%

Zdecydowanie polecam dr Jodełkę. od kilku lat cała moja rodzina chodzi do niego. potrafi rozwiązać każdy problem z ząbkami:)od najprostszych do tych najbardziej skomplikowanych. Polecam

Polecam

Zdecydowanie nie moge polecic doktora Jodelki, mimo tego ze to bardzo mily Pan. Leczyl mi zab czworke, po 2 tygodniach od jego leczenia spuchlo mi dziaslo nad ta czworka i okazalo sie u innego stomatologa, ze Pan Jodelka zle wyczyscil zeba i inny lekarz ledwo mi go odratowal. Wielotygodniowa opuchlizna i bol nie zostawila mi po tym doktorze dobrych wspomnien i zdecydowanie go z tego powodu odradzam.

trzy okraślenia; -kommpeteny,miły w kontaktach,uprzejmość nadzwyczajny. Wykonywane zabiegi; -sprawnie, dokładnie, powiem profesjonalnie. WIESŁAW.

polecam, chodzę do dentysty od 30 lat, teraz zabieram do niego moją córeczkę i to powinno wystarczyć za całkowity komentarz

Zdecydowanie nie polecam. Podczas przeglądu nie zauważył 3(!) ubytków, dzięki czemu próchnica znacznie się powiększyła. Ceny są za wysokie. Dodatkowo przyszłam z bólem zęba-także stwierdził, że wszystko w porządku,a okazało się że jest to ząb do leczenia kanałowego. Zdecydowanie nie polecam.

Dentysta godny zaufania i polecenia! Od malolata chodze tylko do niego i jestem super zadowolony!

bardzo solidny i kompetentny specjalista, bardzo dobre podejście do małych dzieci.