prof. dr hab. n. med. Marek Józwiak

Ortopeda dziecięcy

Prof. Jóźwiak jest specjalista światowej klasy. Zastosował leczenie, które w krótkim czasie dało zaskakujące efekty. Poświęca pacjentowi dużo czasu na wizycie, tłumaczy dalsze leczenie, jest uprzejmy i taktowny.

Ten lekarz wie co robi jak operował moją córkę nie powiem efekty są bardzo duże jestem bardzo zadowolona. Pełna profeska. POLECAM!!!!!!!!!

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.

Byłem pacjentem prof. kilka lat temu, wykonano mi zabieg artrodezy nadgarstka lkg, ponieważ miałem silny przykurcz w nadgarstku. przed operacją nie potrafiłem niczego złapać samodzielnie-trzymałem cokolwiek o niewielkiej wadze po umieszczeniu przedmiotu w dłoni. Dzięki przeprowadzonej operacji odzyskałem ruch szczypcowy, potrafie złapać przedmioty do 10 k- ręka stała się o wiele bardziej funkcjonalna. Polecam Profesora jest doskonałym lekarzem

Polecam Profesora jest doskonałym lekarzem

Polecam profesora w 100% jest lekarzem z wielkim sercem leczy naszą córkę juz od 6 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa na niego . Jest pewny zawsze tego co robi , ma podejście do dzieci ,ma zawsze czas na rozmowę z rodzicami polecam !!!!

nie polecam ,bardzo niemiły ,gdy zaczynaliśmy leczenie powiedział że dziecko na 100 procent będzie chodzić ,miał operację ,która się nieudała ,i za którą zapłaciliśmy 5 tysięcy złotych ,po dwoch latach wycofał się z tego co mówił dziecko nadal niemoże chodzic samodzielnie .jest to osoba bardzo wywyższająca się ,żadnych konkretów niepodaje .KATEGORYCZNIE NIE POLECAM.

Polecam z pełną świadomością prof.Jóźwiaka jako kompetentnego fachowca w swojej dziedzinie. Moja córka ma wadę wrodzoną rdzenia kręgowego i efektem był duży przykurcz lewej stopy. stopa szpotawo-końska porażenna. w tej chwili minął rok od operacji i stopa jest w świetnej kondycji. Przyjeżdżam do Poznania z nad morza,a to ponad 300km i nie żałuję,bo zaufanie do lekarza to podstawa.

Lekarz wysoko ustawiony w medycynie ortopedycznej, duże doświadczenie zawodowe.Leczył mojego synka w chorobie Perthesa na wyciągu pośrednim za obydwie kończyny dolne przez około 6 miesięcy, po czy stwierdził przykurcz przywodzicieli lewej nogi ( tej chorej) i jedyne jakie zaproponował leczenie to operacja nugotomii ( bądź neotomii) przywodzicieli. Nie zgodziłam się na operację; mój synek ma dopiero 4 lata, więc zakończył leczenie dziecka,ponieważ my rodzice nie chcemy z nim współpracoawć. Choroba ta nadal trwa, pan profesor nie zalecił ze swojej strony konkretnych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Obecnie sama organizuję zajęcia rehabilitacyjne u wykwalifikowanych rehabilitantów.

Ten Lekarz jest naprawdę Ja nie ufam lekarzom a Pan Profesor jest jednym z tych lekarzy którym mogę ślepo położyć się na stół operacyjny. W rubryce o informowaniu pacjenta dałem 4 na 5 dlatego że dokońca nie wiem bo byłem jego pacjentem jako dziecko a jak wiadomo dziecku lekarz niewiele powie bo i tak nie zostanie zrozumianym. Panie profesorze jeśli pan to przeczyta, pragnę gorąco pozdrowić, Erwin. Nie podaję nazwiska ale myślę że wie Pan o kogo chodzi. Pozdrawiam Serdecznie.

Pamiętam jak mówiłam,że nie pozwolę nigdy zopreować mojej córki, po tym jak widziałam skutki operacji ortopedycznych na dzieciach z porażeniem mózgowym. Profesorowi oddałam moje dziecko pod nóż trzy razy. Dokładnie i z cierpliwością tłumaczył mi jaki zabieg chce wykonać, jakie efekty i w jaki sposób może uzyskać. Muszę podkreślić, że zdobył moje stuprocentowe zaufanie, a efekty były nawet lepsze niż się spodziewaliśmy. Lata rehabilitacji naszej córki nie były w stanie uzyskać takich efektów do jakich doszliśmy kompetentnym leczeniem i ćwiczeniami po operacjach. Profesor ma również bardzo dobry zespół współpracowników,a pobyt w Klinice Grunwaldzkiej choć bolesny daje poczucie, że pacjent otoczony jest profesjonalną, godną opieką.