lekarz Marek Juraszek

Psychiatra

Polecam Pana doktora. Uzyskałam fachową pomoc. Rzetelne podejście do pacjenta: rzeczowość, dobra organizacja, doświadczenie, zaangażowanie. Do tego ogromna kultura osobista i empatia.

Super lekarz , bardzo mi pomogl i pomaga , dobral odpowiednie leki , po ktorych czuje sie znakomicie :) W 100 % polecam

W 100 % polecam

W czasie wizyt i leczenia bardzo mj pomogł za co serdecnie dziękuję i polecam innym pacjetom wiesław Kupiec

UWAGA ŁAPÓWKARZ IMALWERSANT!!, oto cytat z jednej ze szczecińskich gazet: ''...O psychiatrze Marku J. - Traktował pracę w państwowej służbie zdrowia w sposób nieodpowiedzialny. W godzinach pracy przyjmował w szpitalu MSWiA prywatnych klientów, brał od nich pieniądze i nie odprowadzał ich do kasy. Sędzia zwrócił uwagę na to, że w przypadkach, którymi sąd się zajmował w tym procesie, J. stwierdził uszkodzenie układu nerwowego, ale nie wdrożył leczenia. Wnioski, które wyciągnął w sprawie doktora J. prowadzący śledztwo prokurator, potwierdzili biegli psychiatrzy powołani do sprawy. Marek J. dostał dwa lata w zawieszeniu, ...

UWAGA ŁAPÓWKARZ IMALWERSANT!!, oto cytat z jednej ze szczecińskich gazet:

Sędzia zwrócił uwagę na to, że w przypadkach, którymi sąd się zajmował w tym procesie, J. stwierdził uszkodzenie układu nerwowego, ale nie wdrożył leczenia. Wnioski, które wyciągnął w sprawie doktora J. prowadzący śledztwo prokurator, potwierdzili biegli psychiatrzy powołani do sprawy. Marek J. dostał dwa lata w zawieszeniu, ma też do zapłacenia 70 tys. zł grzywny....'

Bardzo dobry lekarz, do tego serdeczny. Mogę polecić z ręką na sercu.

Bardzo dobry lekarz, do tego serdeczny. Mogę polecić z ręką na sercu.

bardzo dobry lekarz wystarczy kilka słów,aby wiedział jakie dobrać leki

bardzo dobry lekarz wystarczy kilka słów,aby wiedział jakie dobrać leki

można mu zaufać,po wizycie pelne wyciszenie .Polecam

można mu zaufać,po wizycie pelne wyciszenie .Polecam

Pełne rozczarowanie! Nie dochowuje tajemnicy lekarskiej. Rozmawia o pacjencie z osobami postronnymi, które to wykorzystują. Fakt ten jest niegodny lekarza o takiej specjalizacji. Sądziłem, że trafiłem do specjalisty i mogę w pełni jemu ZAUFAĆ. Gdzie etyka lekarska i dobro pacjenta??? ABSOLUTNIE NIE POLECAM!

jest super lekarzem mozna mu zaufac w 100 procentach

jest super lekarzem mozna mu zaufac w 100 procentach

Sprawił, że nareszcie poczułam się spokojna i szczęśliwa.

Sprawił, że nareszcie poczułam się spokojna i szczęśliwa.