lekarz Marek Kęska

Nie polecam byłam u niego na wizycie po poronieniu .i w prost powiedział mi że do była moja pierwsza i ostatnia ciąża.kompletny brak szacunku

Lekarz ogólnie poświęca czas pacjentkom. Problem tylko w tym że od 2 trymestru powinno się wykonywać już głównie usg przez brzuch a ten lekarz ciągle wykonuje dopochwowe, niestety wyboru lekarzy na NFZ nie ma za dużo ale jest to ogromny dyskomfort dla kobiet jak rozmawiamy na forum i nie czujemy się z tym dobrze a jedna po ostatnim badaniu dostała krwawienia jak można w ostatnim miesiącu kazać kobietom iść na koziołka gdzie jest to dla nich męczące nie mówiąc o tym że obawiamy się przez takie badanie o maluszki. Robi się to wręcz już obrzydliwe może da to coś do myślenia.

Najlepszy ginekolog w Ustrzykach Dolnych. Bardzo rzeczowy i konkretny, do tego miły i uprzejmy. I chyba jedyny, który nie "leci" na kasę. Zleca dużo badań i to na NFZ, a nie prywatnie jak to robią inni. Szkoda, że zamknęli w Ustrzykach oddział ginekologiczno-położniczy, gdzie był ordynatorem.

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat Pana Doktora.. jak dla mnie to super doktor ;) w końcu trafiłam na lekarza, który ma przede wszystkim podejscie, wita pacjenta z uśmiechem-jakikolwiek stres znika od razu. Jest bardzo uprzejmy, potrafi wysłuchać Pacjenta. Przebadał mnie z dokładnością. Na wszystkie moje pytania dał wyczerpującą odpowiedz. Podczas badania wszystko dokladnie tlumaczy;) polecam polecam polecam !!!

Moim zdaniem najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia, a leczylam sie u wielu, wspaniały czlowiek, życzliwy i kompetentny lekarz. Naprawdę polecam !!!

Lekarz nie założył prezerwatywy na USG. Jeżeli rezultatem będzie HIV to zostanie podany do sądu. Pacjent go nic nie obchodzi.

Pacjent go nic nie obchodzi.

Lekarz niekompetentny. Skrajny brak wiedzy oraz niehigieniczne warunki. Nie potrafi zdiagnozować krwawienia zamiast tego diagnozuje ciąże, której nie ma (rozpoznanie czego jest bardzo łatwym co mogę stwierdzić z perspektywy naukowca). Zdecydowanie ODRADZAM.

Lekarz niekompetentny. Skrajny brak wiedzy oraz niehigieniczne warunki.

Zdecydowanie ODRADZAM.

Witam, bardzo mnie zdziwily negatywne opinie o doktorze, poniewaz prowadzil on moja ciążę. Za kazdym razem wychodzilam dobrze poinformowana, lekarz poswiecal mi mininum 40 minut, za kazdym razem badania usg i zdjecia do domu na pamiatke , kiedy wody mi odeszly, zadzwonilam, odebral natychmiast, kazał przyjechać do szpitala, na miejscu zbadal, byl podczas porodu, wspieral, dodawal sil i otuchy, po wszystkim gratulacje dla rodzicow, później ciagle odwiedzal, pytal jak sie czuje. Wszystko super, zawsze mily, usmiechniety, bardzo sie zastanawialam nad lekarzem prowadzacym ciaze, czy aby powinien to byc mezczyzna, a okazalo sie ze to byl najlepszy wybor, opiekowal sie mna hmm jak ,,własną corka".

Najgorszy lekarz jakiego znam!! Musi dostawać jakies pieniążki z przepisywanie tabletek antykoncepcyjnych, ponieważ zaleca branie ich każdej dziewczynie. Wszystkie moje znajome i ja tez, które chodziły na wizyty do dr Keski , miały zespół policystycznych jajników . Doktor przepisuje tabletki a następnie przekazuje że możliwośc zajścia w ciąże jest znikoma, o ile w ogole nie możliwa. Jakimś dziwnym trafem ja jestem juz w drugiej ciazy, natomiast u znajomych wizyty u innych specjalistów nie potwierdziły zespolu Pcos. Z pełna świadomością zdecydowanie NIE polecam tego lekarza!

Z pełna świadomością zdecydowanie NIE polecam tego lekarza!

Nie polecam! Pan doktor zasugerował ze mogę mieć problem z zajsciem w ciążę bo mam "predyspozycje" cokolwiek to znaczyło do zespolu policystycznych jajników, nawet pokazywał coś na monitorze. Kiedy człowiek się nie zna to wierzy specjaliście. Powiedział że musimy wykonać badania hormonalne i mam zadzwonić za miesiac. w końcu zadzwoniłam, kazał odezwać się za kilka dni po czym nie odbierał już ode mnie telefonu, gdzie dzwoniłam kilka razy dziennie na tel służbowy który mi podal. A i dodam jeszcze że nie dostałam nawet wydruku usg, a za wizytę zapłaciłam... Brak poszanowania pacjenta. Byłam na konsultacji u innego lekarza który powiedział ze wszytko jest w porządku i nie mam czym się martwić. Mam nadzieję że takie postępowanie wobec drugiego człowieka zwróci się kiedyś przeciwko Panu. Dla kobiety planujacej założenie rodziny taka inf brzmi jak wyrok. Nie pozdrawiam