Lekarz bardzo kompetentny, poświęca dużo czasu na badanie oraz wytłumaczenie diagnozy. Dba o pacjenta aby czuł się zaopiekowanym .Bardzo dobre podejście do dzieci! Dorosły pacjent też się nie zawiedzie. Z czystym sumieniem polecam!

Lekarz rzeczowo tłumaczy postawioną diagnozę, cierpliwie zbiera wywiad i poświęca dużo uwagi pacjentowi. Wzbudza zaufanie.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i z poczuciem humoru. Moja córka miała wykonany przez niego zabieg, wszystko poszło dobrze, a efekty póki co są bardzo dobre. Słyszy wkoncu i skończyły się problemy z katarem. I co ważne nie naciaga na kasę, cena za badania przystępna. Polecam

Dr wykonał zabieg usunięcia 3 migdała i drenaż uszu u mojej córki. Wszystko przebiegło dobrze, chodzimy na kontrolę do doktora . Jest kompetentny, ma fajne poczucie humoru, wszystko tłumaczy. I przystępne ceny, nie naciąga na kasę. Bardzo pozytywne wywarł na nas wrażenie. Oby tak dalej. Polecam

Bardzo pozytywne wywarł na nas wrażenie. Oby tak dalej. Polecam

Nie polecam !! Dziecko leczone przez rok. Po zabiegu w Chorzowskiej "Klinice" zostałam poinformowana przez Pana Doktora ze podejrzewa nowotwór i wypisuje ze skierowaniem na rezonans magnetyczny. Dopiero po trafieniu do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w odpowiedni sposób moje dziecko zostało potraktowane i wyleczone z przerośniętego migdała ze zwykłym torbielem !! . W ironiczny sposób musze podziekowac za "trafna" diagnozę i odesłanie do domu z nic nie wartym skierowaniem !!!! Agnieszka K

Nie polecam !!

Agnieszka K

Lekarz godny polecenia. Fajne podejście do dziecka, synek niczego się nie bał dzielnie współpracował z Panem Doktorem. Po zbadaniu dziecka szczegółowo omawia sytuacje i wszystko dokładnie tłumaczy. Mówi co dalej należy zbadać i gdzie się udać. I nie zgadzam się z opinią, że lekarz tylko by wycinał wszystkim dzieciom trzeciego migdalka,bo jak nie trzeba tego robić to PAN Doktor nie zaleca wycinać niczego! Czego przykładem jest nasze dziecka. Ja polecam tego lekarza,bo wiedzę ma ogromną :-)

Z dolegliwości usznych wyleczył mnie po jednej wizycie, natomiast jeśli chodzi o gardło to jak powiedział inny lekarz laryngolog , ten chciał mnie po prostu naciągnąć na zabieg w klinice za 700 zł - nie skorzystałem. Myślę że jest raczej nastawiony na trzepanie kasy, brak podstawowego sprzętu w prywatnym gabinecie, takim sprzętem jest kamera laryngologiczna. Pacjent chciałby widzieć jak wygląda jego schorzenie, oraz opisu dlaczego do niego doszło. Po inwestowaniu w sprzęt widać czy specjalista pracuje z pasją. W dzisiejszy czasach nawet najzwyklejszy hydraulik inwestuje w kamerę rewizyjną, a w gabinecie stomatologicznym taka kamera jest powszechna. Pytajcie Państwo na wstępie czy lekarz posiada taką kamerę, jeśli nie to rezygnujcie z wizyty.

Lekarz godny polecenia, konkretny, dobre podejście do dzieci, fachowiec. Jedyne co można zarzucić to brak jednolitego cennika i że czasem czeka się długo na wizytę

Dziecko leczy się w Lecznicy w Chorzowie, miała zakładane dreny, za 3 tygodnie mam już mieć wyjmowane. 18 maja br., w nocy o godz. 1:09 zadzwoniłam z powodu silnego bólu ucha. Chciałam tylko zapytać, czy mogę podać krople Dicortineff. Pan doktor (miałam nieszczęście trafić na niego) wysłuchał mojego pytania, a potem stwierdził "Czy wie Pani, kóra jest godzina?" Widocznie obudziałam... Minęło kilka godzin, rano zostałam bez problemu przyjęta przez panią doktor i dziecko przyjęto na oddział (miała wykonane badanie i czyszczenie ucha w znieczuleniu miejscowym). Więc na temat kompetencji pana doktora nie pisnę słowa...