lekarz Marek Koszarski

nie polecam dla osob chorych, lub nie mogacych miec dzieci! Dla zdrowych polecam

nie polecam dla osob chorych, lub nie mogacych miec dzieci!
Dla zdrowych polecam

Super lekarz - wszelkie słowa są zbędne.

Super lekarz - wszelkie słowa są zbędne.

Byłam operowana przez Niego.Zawsze znalazł chwilę,aby odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości.Uprzejmy i kulturalny.Zna się na swojej pracy jak mało,który lekarz.Polecam z czystym sumieniem.Doktorowi życzę wszystkiego najlepszego i dziękuję.

Jeżeli chodzi o uprzejmość pana Koszarskiego to daleko mu do takiego.Operował moją mamę.Kiedy byłam u pana doktora dowiedzieć się o stan zdrowia mamy i jak przebiegła operacja, nie raczył się podnieść ani spojrzec w moją stronę .Pan doktor nawet po kilukrotnym przypomnieniu nazwiska swojej pacjentki w dalszym ciągu nie wiedział o kim mowa. mówił o zabiegach ,których moja mama wogóle nie miała i że to wszysko jej wina i nie stosuje się do zaleceń .Na poważne odpowiedzi ze strony doktora nie ma co liczyć.Pan Koszarski-nerwowy ,nieprzyjemny(wręcz chamowaty),kompletnie nie radzi sobie z rolą jaką ma pełnić jako ordynator szpitala,pacjentki traktuje z góry i rzeczowo,o zamianę kilku słów z doktorem trzeba się prosić.Nie wiem jakim cudem taka osoba mogła zostać ordynatorem szpitala i współczuję tym ,którzy będą mieć z nim jakikolwiek kontakt.

SUPER LEKARZ . DZIĘKI NIEMU MAM WSPANIAŁEGO ZDROWEGO SYNKA. POLECAM

SUPER LEKARZ . DZIĘKI NIEMU MAM WSPANIAŁEGO ZDROWEGO SYNKA. POLECAM

pan skrupulatnie ukryl fakt ze moje dziecko ma zespol downa...jego spec od usg co najwyzej jest specem od partaczenia roboty w szpitalu to tak jakby mnie nieznal....malo ze do bledu sie przyznac nieumiela to jescze naciagnal mnie na jedn wizyte po serii koszmarow jakie przeszlam

Pana Doktora znam od bardzo dawna, mogłabym napisać, że jest naszym lekarzem od pokoleń. Najpierw chodziła do niego moja mama dzięki Panu Doktorowi bezpiecznie i bez powikłań przyszłam na świat przy pomocy cc. Teraz sama jestem w ciąży pod opieka Pana Doktora i mogę go polecić z zamknętymi oczami.

Urodzimy zobaczymy ale narazie jest na 5 :)

Urodzimy zobaczymy ale narazie jest na 5 :)

Dzięki interwencji Pana doktora podczas porodu wszystko skończyło się dobrze a moja córeczka jest zdrowa.

Najlepszy lekarz na świecie. Dzięki niemu moj synek jest na świecie i mogę się cieszyc z macierzyństwa.