lekarz Marek Kowalik

Niestety, zapłaciłam 300 zł ot tak, za wizytę wycenioną na stronie internetowej lekarza na 150 zł. Nie czułam się komfortowo i nie była to uprzejma wizyta. Zdecydowanie nie polecam. Jest wielu innych specjalistów którzy szanują swoich pacjentów, ich czas, dają rachunek za wizytę i nie kasują takich kwot.

Bardzo dobry lekarz,kompetentny. Leżąc na oddziale interesował się czy wszystko ok,poświęcił maximum czasu.Mam nadzieję że gdy zacznę rodzić trafię na dyżur Pana doktora.Polecam

Sympatyczny,dyskretny człowiek, wspaniały lekarz. Pomógł mi w problemie, który inni lekarze bagatelizowali. Cena dotyczy wizyty z kompletem badań - cytologia,usg, usg piersi.

Jest najlepszym ginekologiem u jakiego byłam,zwraca uwage na badania i potrafi wszystko dokladnie wytłumaczyć:)

jest bardzo dobrym lekarzem. badania przeprowadza bardzo szczegolowo i wszystko tlumaczy.

Nie polecam tego lekarza!!!!zaufałam temu człowiekowi będąc w ciąży,urodziłam martwe dziecko a mogło żyć.Nie polecam.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

Jest naprawde rewelacyjnym lekarzem. Uprzejmy, usmiechniety a do tego z ogromna wiedza. Polecam

wzbudza zaufanie ,sumienny ,cierpliwy i rzetelnie podchodzi do obowiązków lekarza