Bardzo polecam. Doskonały fachowiec ! Diagnoza trafiona . Leczenie profesjonalne. Bardzo serdecznie polecam

ciekawe kto usunął moją opinię z 2014 roku o tym człowieku, bo moim zdaniem to nie jest lekarz, w lipcu 2014 roku poprzez zaniechanie i niechciejstwo przyczynił się do śmierci mojej wnuczki, to był piątek, 4 lipca, bardzo spieszyło mu się na weekend, po podaniu kroplówki na wywołanie porodu która nie zadziałała odłożył cesarkę na poniedziałek bo to już było po 15-tej, niestety w nocy odkleiło się łożysko i moja wnuczka umarła, niewiele brakowało a straciła bym również córkę po śledztwie dobrowolnie poddał się karze, dostał półtora roku w zawieszeniu zastanów się zanim do niego pójdziesz, bo może znowu nie będzie miał czasu moje oceny dlatego czołwieka to zero

Bardzo sympatyczny lekarz. Badanie przebieglo delikatnie i bez bolu. Wizyta ogolnie bardzo komfortowa, wszystko dokladnie wyjasnione, czulam,ze lekarz skupia sie na moich pytaniach i wyczerpujaco odpowiada. Polecam

Trafilam do pana doktora na badanie kolposkopi....i dzieki niemu za kilka dni bylam na lyzeczkowaniu...gdzie wykryli mi raka ....szybko skierwana zostalam do szpitala w gdyni i tam takze szybko sprawa zostala zalatwiona ....dr.kowalski takze pomogl mojej znajomej...bardzo polecam pana doktora jest dobrym fachowcem i przemilym czlowiekiem....dziekuje p. Doktorze

Wspaniały lekarz!Pełen profesjonalizm i kompetencja. Dzięki doktorowi przeżyłam bardzo ciężkie CC(łożysko wrosło w macicę, duży krwotok, transfuzja krwi itd).Gdyby nie jego opanowanie, wielkie doświadczenie nie wiadomo co by ze mną było!Polecam każdemu trafic na dyżur pełniony przez Pana doktora

Wspaniały lekarz!Pełen profesjonalizm i kompetencja.

Zdecydowanie odradzam. Zadaniem lekarza jest leczenie (np. bezpłodności). Niestety jest wiele aspektów przemawiających na niekorzyść dr Marka Kowalskiego. Moja żona została przez niego bardzo chamsko potraktowana, a na koniec (zamiast wziąć się za leczenie) od razu wywalił propozycję skorzystania ze sztucznego zapłodnienia Invicty. Bez nabijania kapuchy prywaciarzom skorzystaliśmy z pomocy innego lekarza i jakoś dało radę :) Wiem, że Pan Łukaszuk to dobry kolega pana kowalskiego, ale PANIE DOKTORZE po pierwsze LECZYĆ, a po drugie z KULTURĄ do pacjentów!

Kilkanascie lat temu mialam miec lyzeczkowanie w szpitalu na Zaspie wykonane przez Kowalskiego. To prosty rutynowy zabieg trwajacy zwykle 15 minut. Po lyzeczkowaniu na sali operacyjnej spedzilam 5 h operowalo mnie dwoch chirurgow i dwoch ginekologow. W skutek bledu Kowalskiego starcilam duzo krwi, odcinek jelita, w celu ratowania mojego zycia dokonano mi cesarskiego ciecia (pionowego). Po dziesiecu latach w czasie zabiegu laparoskopii w innym szpitalu dowiedzialam sie ze Kowalski wycial mi tez jeden z jajowodow. O tym nie wspomniano nawet w mojej karcie wypisowej. Dodam , ze po tej operacji ...

Dodam , ze po tej operacji spedzilam miesiac w tym samym szpitalu, Kowalski przychodzil do mnie na obchody i nawet nie probowal zwyczajnie po ludzku okazac odrobine skruchy lub wspolczucia.

Moze i ten czlowiek nadaje sie do wypisywania recept na srodki antykoncepcyjne i terapie hormonalna, ktora rekomenduja jego sponsorzy, ale lekarzem to on na pewno nie jest.
Na pewno kiedys przeczyta moja opinie. Chcialabym tylko, zeby wiedzial, ze zniszczyl mi zycie, spowodowal wiele bolu fizycznego i psychicznego. Wiele czasu i pieniedzy poswiecilam zarowno na psychoterapie jak i specjalisteczne leczenie ginekologiczne.

Moge tylko powiedziec, ze zaluje ze historia miala miejsce w Polsce, gdyz w kazdym cywilizowanym kraju, zaplacilby odszkodowanie, ktore pomogloby mi pozbierac sie po tym wszystkim i starcilby prawo do wykonywania zawodu, na ktorym sie ewidentnie nie zna!

Doktor to bardzo dobry człowiek, profesjonalista w swojej dziedzinie. Zawsze obdarzy Cie serdecznym uśmiechem i swobodą w zadawaniu pytań. Jestem pacjętką od 9lat i godnie polecam wszystkim Panią które szukają prawdziwego lekarza.

Jestem pacjentką od 2 lat, trafiłam do doktora przypadkiem , ale szczerze mogę powiedzieć ,ze jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go wszystkim moim znajomym:).

Bardzo kompetentny lekarz. Jestem jego pacjentką od ponad 10 lat. Prowadził moja ciążę, odbierał poród (skończyło się cesarką z która na szczęście nie zwlekał a była niezbędna). Bardzo bardzo polecam tego lekarza. Zresztą kilka nowych pacjentek ma dzięki mnie :):)