lek. dent.

Gdynia
54,542213618,4607740 58 664 11 49

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
6 opinii

To najbardziej kompetentny Stomatolog u jakiego byłam, a zwiedziłam wiele gabinetów. Uprzejmy, profesjonalny i wyjątkowy sposób potrafi rozluźnić atmosferę. Wszystko tłumaczy, co się dzieje, co będzie robił i dlaczego tak a nie inaczej, no i chętnie odpowiada na wszelkie pytania:) Jak najbardziej polecam wszystkim

Zdecydowanie polecem dr Kożuchowskiego. Doskonały fachowiec, a do tego miła i przyjazna atmosfera w gabinecie - co jest bardzo ważne.

Zjawilam sie u Pana Kozuchowskiego z bolacym zebem. Pan Dr. popukal w zeba, nie bolal mnie.. ale Pan Dr. stwierdzil, ze osemka i tak nie jest do zycia potrzebna i mi ja wyrwal. Bol nie przechodzil pomimo zazywania silnych antybiotykow. Gdy wijaca sie z bolu zjawilam sie po tygodniu, pan Dr. przez przypadek dotknal dolnej piatki i co sie okazalo? Ze to byla ta czarna owca. Zab do leczenia kanalowego. Za wyrwanie nie tego zeba nie uslyszalam przepraszam.. tylko przebakiwanie, ze bol sie przeniosl na innego zeba! Skandal!

Najlepszy stomatolog z jakim mialam doczynienia, polecam kazdemu :-)

wszystkie plomby robione u tego pana dr-a do wymiany najdalej za rok, już je wymieniłam i mam do dziś, poza tym niestaranny skaling- skaleczenie(głębokie) pod jezykiem baardzo bolesne,długo krwawiące i nie gojące-bez słowa ,,przepraszam" a poszłam z polecenia koleżanki, która leczy się tam od lat i sobie chwali. Nie działa na mnie widać urok d-ra, wolę kompetencję.

ROBIŁAM U NIEGO KORONKĘ JEDYNKI I JESTEM ZACHWYCONA. BYŁ KOMPETENTNY,NO I BARDZO PRZYSTOJNY. POLECAM WSZYSTKIM.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny