lekarz Marek Królak

Chirurg dziecięcy

2,5
2,1
2,5

Lekarz chirurg na pewno znajacy sie na swojej pracy, godny polecenia w przypadku choroby hirszprunga. Doktor ma specyficzne podejscie do pacjenta i rodzicow ale z czasem da sie lubic ;) polecamy

Lekarz Marek Królak Radzę omijać tego"lekarza".Zostałam skierowana z SOR-u szpitala wojewódzkiego do poradni chirurgii dziecięcej na konsultacje.Pierwsze pytanie jakie padło to po co tu przyszłam? Następnie padło jeszcze kilka nieprzyjemnych tekstów na temat lekarza kierującego nas do poradni. Gorąco nie polecam !!!!!!

Lekarz Marek Królak
Gorąco nie polecam !!!!!!

Wysokiej klasy specjalista od leczenia wad wrodzonych układu pokarmowego (u nas to choroba Hirschprunga). Wyprowadził dwóch moich synków "na prostą". Polecam w tej wąskiej specjalizacji.

Wysokiej klasy specjalista od wad wrodzonych przewodu pokarmowego (u nas to choroba Hirschprunga). Wyprowadził dwóch moich synków "na prostą" . Polecam w tej wąskiej specjalizacji.

UWAGA!!!!! Przestrzegam Rodziców przed wizytą u dr MARKA KRÓLAKA!!!!! Opryskliwy, niemiły, arogancki. Brutalnie potraktował mojego 10-letniego syna, który nie mógł się uspokoić jeszcze długo po wizycie u tego "lekarza". Jeśli czyta to dyrektor tej przychodni niech natychmiast go zwolni! Brak ludzkiego podejścia zarówno do pacjentów jak i rodziców to główna cecha pana Królaka.

UWAGA!!!!!

Dr.M.Krolak byl lekarzem prowadzacym mojego syna.Bardzo niemily ,opryskliwy,czesto z pretesjami do rodzicow o cos co mieli wykonac lekarze a nie wykonali.Doprosic sie informacji o leczeniu ,rokowaniach znikoma a jak juz sie rodzic doprosi to tylko pare slow z laska i w dodatku w medycznym zargonie wiec i tak niewiadomo o co chodzi.Ogolnie pan doktor niemily dziecko balo sie do niego wchodzic ale niestety zaufalismy panu doktorowi bo wzbudzal wrazenie ze jest dobrym chirurgiem i niestety zawiedlismy sie na nim na calej lini gdy pojechalismy do warszawy(z wlasnej inicjatywy)okazalo sie ze dziecko bylo niewlasciwie leczone.Nie polecam tego lekarza oraz innych z wojewodzkiego.Omijac z daleka!!!

lekarz nieuprzejmy, opryskliwy, z pretensjami do pacjenta o źle prowadzoną historię choroby, niepotrzebnie przeprowadzane badania, o przyjście do niego zamiast do kogoś innego. Jedyna korzyść z wizyty, że odesłał mnie z córką do drugiego chirurga, który okazał się aniołem.

Mąż inwalida był z dzieckiem po urazie ręki na kontroli. Kontrola miała być między 7 a 10 dniem. Był dzień dziesiąty. Dziecko było zarejestrowane. Ponieważ zawieruszyło się gdzieś skierowanie ze szpitala, użyliśmy innego, również wypisanego na dziecko do chirurga dziecięcego Mąż miał również płytę ze zdjęciem rtg. Chirurg nie przyjął dziecka, opryskliwie tłumacząc, że skierowanie dotyczy innej sprawy. Nie chciał nawet zerknąć na zdjęcie. Nic go nie obchodził, że mąż z dzieckiem spędził w poczekalni kilka godzin. Z drwiącym uśmiechem zaprosił na inny termin do innego lekarza. Stanowczo radzę unikać tego pana!