lekarz Marek Krzysztoforski

2,4

29.06.2010 roku Pan Doktor uratował życie mnie i mojemu synkowi. Potem przez 9 dni troskliwie opiekował na oddziale. Dziękuję Bogu, że tego dnia postawił dr Krzysztoforskiego na mojej drodze. Wspaniały lekarz. PS Mistrzowski ścieg - blizna po CC niewidoczna

Poznałam doktora w szpitalu. Cieszę się, że to ten doktor mnie operował. Doktor jest bardzo kompetentny, ma fachową wiedzę, celne oko, dostrzeże to, czego inni lekarze nie zauważą, NIE LEKCEWAŻY OBJAWÓW, jego diagnozy są trafne, mam zamiar wybrać się do doktora prywatnie.

Czytając poprzednie komentarze odnoszę wrażenie, że Panie wypowiadające się nie potrzebowały wizyty u specjalisty ginekologa, a wyjścia i zwierzeń u koleżanki. Przypominam, że wizyta u ginekologa to nie pogawędka przy kawie! Jestem jego pacjentką od niedawna, ale wzbudza szacunek i zna się na tym co robi, nie wspominając o sprzęcie jakim dysponuje... Mnie nic więcej nie trzeba. Został mi polecony i ja polecam. Kasia

Kasia

Filozof i arogant.Bardzo nie uprzejmy. Pozostawia pacjentke samej sobie.

Filozof i arogant.Bardzo nie uprzejmy. Pozostawia pacjentke samej sobie.

szkoda komentowac nie polecam kogos kto nie sznuje innych

szkoda komentowac nie polecam kogos kto nie sznuje innych

Miałam z nim styczność w szpitalu nie polecam arogancki brak podejścia do pacjentów.

gość ma bardzo wysokie mniemanie o sobie...nadęty gbór.!!niepolecam tego lekarza nikomu.A po szpitalu się nosi jak by był jego właścicielem..! ocena Z E R O !!!

Dla kobiet o mocnych nerwach. Pomimo sprzetu i ladnego gabinetu AROGANT z kiepskim poczuciem chumoru. Nieprzyjemny facet.

Lekarz konkretny, rzeczowy, pomocny, wszystko wytłumaczy. cena wizyty ok. sprzęt bardzo dobrej klasy. Czego chcieć więcej ? :) POLECAM WSZYSTKIM :)

Lekarz konkretny, rzeczowy, posiada celne oko i dobry sprzęt, każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile potrzeba. Polecam.